Home » 2016 » August

Monthly Archives: August 2016

Як влаштована і працює спліт-система?

Спліт-системи різних виробників мають схожу принципову схему, замовити сплит система с бесплатной установкой можно на сайті 434040.ru . Такий кондиціонер складається з:

зовнішнього блоку , який розміщується на вулиці, на стіні або даху будівлі;
внутрішнього блоку , що знаходиться всередині кондиціонером приміщення.

Зовнішній блок спліт-системи містить наступні компоненти:

компресор , який забезпечує циркуляцію фреону всередині системи трубопроводів;
• радіатор, що виконує функцію конденсатора фреону;
вентилятор , що створює повітряний потік для охолодження радіатора.

Внутрішній блок включає в себе:

• радіатор, що виконує функцію випарника фреону;
вентилятор , що створює повітряний потік для охолодження приміщення за рахунок радіатора.
регулятор потоку, керуючий тиском фреону в системі кондиціонера.

Послідовність роботи спліт-системи можна розділити на прості кроки:

1. Після включення кондиціонера починає працювати його компресор, стискаючи газоподібний фреон в трубопроводі і нагнітаючи його в конденсатор.

2. Усередині конденсатора в результаті інтенсивного теплообміну з навколишнім середовищем, викликаного потоком повітря від вентилятора, газоподібний фреон охолоджується і конденсується в рідину.

3. Рідкий фреон тече по Міжблочні трубопроводу кондиціонера у внутрішній блок через регулятор тиску.

4. На виході з регулятора тиск рідкого фреону різко зменшується, що робить можливим його закипання в випарнику.

5. Усередині випарника внутрішнього блоку рідкий фреон закипає і переходить в газоподібний стан, що призводить до інтенсивного охолодження ребер радіатора.

6. Вентилятор внутрішнього блоку проганяє повітря з приміщення через випарник, сильно охолоджуючи його, і видуває повітря з необхідною температурою в приміщення крізь жалюзі кондиціонера. Одночасно повітря осушується, так як содержащяася в ньому волога конденсується на поверхні радіатора.

7. Сконденсована вода зливається у внутрішню ємність і відводиться назовні приміщення через дренажну трубку.

8. Після проходження випарника газоподібний фреон повертається в компресор і цикл роботи кондиціонера повторюється.

Сподіваємося, тепер ви знаєте, що відбувається всередині домашнього кондиціонера кожен раз, коли ви його використовуєте!

Скільки служить лампа в проекторі?

 • Що означає термін служби лампи, наведений в специфікації проектора
  Дуже пікантний питання! Справа в тому, що лампи проекторів принципово відрізняються від звичайних освітлювальних ламп. Звичайна лампочка освітлення працює не втрачаючи яскравості і потім моментально згорає. Лампа проектора не згорає та моментально (!), А з самого початку плавно поступово втрачає яскравість. Цей процес повільного згасання є нескінченним і додає особливу пікантність питання, який термін життя лампи вказувати. На зорі проекторостроенія було прийнято вказувати термін до 50% втрати яскравості . Про це звичайно багато хто забув, але головне, що це ніде не записали в якості обов’язкового стандарту. Саме тому, простий спосіб збільшення терміну служби ламп “на папері” і є сьогодні найпопулярнішим. За допомогою цього “паперового” способу дуже легко наздогнати конкурента, якщо він винайшов реальний метод збільшення терміну служби ламп. А чи існують “непаперового” способи реального збільшення терміну служби ламп?
 • Від чого залежить термін служби лампи
  Термін служби лампи, практично, не залежить від її конструкції і визначається тим, як управляє лампою проектор. Надзвичайно важливим є режим відключення. Якщо при відключенні лампи підігрівати катод, щоб він остигав повільніше інших частин лампи, то він не забруднюється і опір його не росте. Для забруднених катодів з високим опором при запуску потрібна більша напруга, що різко прискорює термін старіння лампи. Використання режиму підігріву катодів при відключенні ламп описано тільки для проекторів Sharp. Можливо, хтось із виробників також використовує аналогічний прийом, але офіційно він ні в кого не заявлений.
 • Прості практичні способи визначення “живучості” ламп при виборі проектора
  Дуже легко визначити – чи використовує проектор метод підігріву катода при відключенні лампи.
  Будь проектор по команді відключення видає на екран запит підтвердити або скасувати цю команду. Після отримання підтвердження проектор відразу гасить лампу або плавно гасить лампу . При різкому відключенні лампи екран відразу стає чорним. При плавному відключенні лампи на темному екрані 20-30 секунд горить фраза “йде відключення” (можливі різні варіанти фрази, але зміст той самий). В обох випадках вентилятор продовжує працювати.
 • Після відключення проектора вентилятор продовжує якийсь час працювати – це має значення для продовження служби лампи?
  Абсолютно ніякого, але це важливо для електроніки проектора. Вентилятор для лампи шкідливий, так як для скла краще повільне охолодження, а вентилятор тільки прискорює цей процес. Вентилятор життєво необхідний електронним платам проектора, тому, якщо ви, откючая проектор, просто витягніть шнур з мережі, то плати проектора перегріються від неохолодженою лампи і через якийсь час вийдуть з ладу. Ближня до лампи плата стоїть в блоці її запуску і при виході з ладу вона, звичайно, підриває лампу.
 • Хто виробляє лампи і як залежить чи термін служби лампи від марки
  До теперішнього часу переважна більшість ламп проводиться всього трьома компаніями – Philips, Osram і Ushio. Всі лампи однотипні і мають непринципові відмінності, що стосуються форм відбивача, положення електродів і т.п., що робиться тільки з однією метою – щоб не було взаємозамінності ламп, так як це дуже вигідно при їх, до сих пір, дуже високою ціною.
 • Чому в специфікаціях призводять два терміни життя лампи
  Більшість проекторів мають два режими: оптимальний з максимальним терміном служби лампи і форсований зі збільшенням яскравості на 20%, при якому термін служби лампи знижується вдвічі.
  У специфікаціях форсований режим називають стандартним, тому що легше продати проектор більш високої яскравості, а оптимальний називають економічним режимом роботи. У рекламі зазвичай призводять форсовану яскравість, а термін служби лампи вказують для оптимального режиму, тому що так ще легше продавати. Користувачеві, звичайно, все-одно як називати кожен режим, але, напевно, далеко не байдуже скільки РЕАЛЬНО пропрацює лампа для проектора , якщо на її частку припадає до половини вартості проектора.
 • Так скільки ж реально прослужить лампа?
  У проекторах зі звичайним різким відключенні лампи візуальна потреба в зміні лампи (це і є приблизно 50% втрати яскравості) з’являється через 1000 годин експлуатації в стандартному режимі і через 2000 годин в економічному. У проекторах з плавним відключенням лампи ці терміни приблизно вдвічі більше – 2000 і 4000 годин відповідно.

Розплідники рослин від кращих виробників на сайті greendream.com.ua

Розплідники рослин від кращих виробників на сайті Landscape.ua

Портал Зелена Мрія радий представить вашій увазі великий асортимент рослин і товарів для саду. Розплідник декоративних рослин веде торгівлю декоративними рослинами для ландшафтного дизайну, для посадки в городі, на присадибних ділянках, в зонах відпочинку, на терасах, балконах і т.д.

А оскільки осінь вже на носі, то багато дачники починають замислюватися про те, що пора б прикупити фруктових саджанців або чагарників, які висаджують саме на осінь. Ну або скажімо Ви вирішили подбати про своє квітнику, який так райдужно зустрічає своїм квітковим розмаїттям навесні і влітку.

Представлений розплідник декоративних рослин в Україні працює вже багато років, тому має пристойний досвід. За цей час з’явився широке коло постійних покупців, які довіряють нашим цінами і багаторічному досвіду, що гарантує високу якість саджанців. Портал Landscape.ua – невелике підприємство, яке зосереджується на якості представленої продукції, тут працюють фахівці, які завжди йдуть назустріч своїм клієнтам, гарантуючи кожному індивідуальний підхід. Цій справі фахівці присвячують все своє життя – саджанці та деревця вирощені з любов’ю і турботою.

Розплідників рослин є дуже багато http://greendream.com.ua/ , але саме в нашому розпліднику рослин вас може здивувати широкий асортимент рослин для ландшафтного дизайну, вашого саду, городу, для шпалерних насаджень, клумб, квітників, групових і одиничних насаджень: хвойні, листяні дерева , чагарники, почвопокривні і багаторічні квіти, багаторічники, вересові, рододендрони, великий вибір азалій.

Як бачите розплідник рослин Зелена Мрія може запропонувати товари від кращих виробників декоративних рослин, які відомі нам на сьогоднішній день. А це не тільки товари вітчизняних виробників, але і європейських і навіть азіатських.

Хочемо зазначити, що у нас діє дуже гнучка система знижок для оптових і постійних клієнтів. А індивідуальний підхід і обслуговування по достоїнству оцінили всі, хто до нас коли-небудь звертався. Досить просто пошукати відгуки про роботу нашого розплідника в інтернеті, що не складе особливих труднощів.

Тут можна купити декоративні рослини для присадибної ділянки, подвір’я, балкона, городу і т.д. в роздріб за доступними цінами, які приємно радують навіть в такий важкий для економіки країни час.

Для садово-городніх центрів і дизайнерів ландшафтної архітектури є вигідні спец-пропозиції.

Заплив “Морська миля” в Геленджику

Щорічно в День фізкультурника, проходить традиційний заплив через Геленджікскую бухту “Морська миля”. Дистанція запливу становить 1 морську милю – 1852метра. Брати участь міг кожен охочий; професіонали, любителі, учні дитячих спортивних шкіл, плавці різних рівнів і досвіду. За офіційними даними, в запливі “Морська Миля” зареєструвалося і брало участь 337 чоловік, з них наймолодшому учаснику 12 років, молодий спортсмен з Анапи проплив дистанцію за 28 хвилин. Найстаршому учаснику 73 роки, спортсмен з Геленджика. Так само в запливі брав участь параолімпієць, член збірної Країни і спортсмен з Німеччини.

Взагалі географія змагань дуже обширна і немає сенсу перераховувати міста, тому що участь брали спортсмени з усієї країни – це плавці які приїхали на відпочинок в Геленджик, при цьому запланували його таким чином, щоб брати участь в цьому запливі. Звичайно більшість людей заздалегідь знали про ці змагання і планували участь в них, але є і такі, хто дізнався про них випадково, наприклад з Сайт Геленджика або місцевих теленовин і брали участь в них вперше.

Учасники запливу виступають в шести вікових категоріях: до 12 років; від 15 до 19 включно; від 20 років до 29; від 30 до 49 включно; від 50 до 59 і старше 60. Стиль плавання – вільний. При проходженні дистанції встановлюється ліміт часу після фінішу першого плавця в кожному запливі – одна година.

Для участі в змаганнях необхідно пред’явити паспорт, пройти мед. огляд, потім реєстрацію, отримати талончик з номером, який наносять маркером на руки і спину учасників, що надає заходу свою родзинку. Кожному зареєстрованому на пам’ять дарують магнітик, брелок або прапорець з символікою запливу. Реєстрація учасників починається о 08:00 і закінчується о 09:45. Початок запливу стартує о 10:00 годині. Передстартовий медичний огляд також проводився з 8:00 до 9:45 на місці старту.

Цього року з’явилися деякі зміни в проведенні змагань. По-перше: всі учасники повинні плисти в шапочках певних кольорів – це білий, червоний і рожевий. По-друге: перед стартом проводиться перерахунок учасників. По-третє: лінії старту і фінішу позначаються яскравими буйками, для кращої видимості з води, а на фініші голосно звучить сигнальний свисток, який направляє спортсменів до фінішу. Його чутно навіть під водою, що зручно якщо пливеш кролем. А по-четверте: особисті речі можна здати в камеру зберігання, що дуже подобається учасникам змагань.

Перед запливом всіх плавців ознайомлюють з технікою безпеки на воді. Протягом усієї дистанції учасників супроводжують човни з рятувальниками і поднімют на борт втомлених учасників запливу, для цього потрібно підняти руку вгору. У минулі роки таких було 18 осіб, які зійшли з дистанції з різних причин; наковталися води (тому що був бічний вітер і сильно захльостувало хвилями), втомилися або починало зводити м’язи. У будь-якому випадку всі живі і здорові!

З кожним роком популярність запливу зростає і за оцінками організаторів наступного року прогнозується понад 400 учасників. Без сумніву можна стверджувати, що заплив “Морська миля” став однією з візитних карток міста – курорту Геленджик.

Казино в кишені

Все більше запитів геймерів і звичайних користувачів інтернет мережі захоплюються грою в азартні додатки. Кожен смартфон підтримує функції онлайн казино.

Захоплюючий світ пригодницьких слотів подарує незабутні враження навіть досвідченому користувачеві. Тематичне графічне оформлення ігрового поля зробить гру більш приємною. Як і в стандартних игровые аппараты вулкан складається з декількох барабанів з нанесеними на них зображеннями – символів певної тематики. Комбінації випали картинок дають певне число очок і навіть є варіант їх множення. Кожне інтернет казино має в своєму арсеналі різноманітні класичні слоти і світові новинки.

Щоб зрозуміти, як працює той чи інший автомат, геймеру надається пробна версія і стартові кошти. Випробувавши пробний варіант гравцеві не обов’язково потрібно заводити особистий кабінет з якого можна здійснювати всі операції, пов’язані зі ставками поповнення, конвертації і переведення в готівку грошових коштів. Гравець вибирає на свій розсуд рівень ставки і, отже, має можливість зірвати навіть головну суму. Природно зі зростанням кількості ігрових полів і суми ставки кількість бонусних очок значно збільшаться.

У кожному онлайн казино існують певні правила, які регулюють не тільки комбінації на барабанах, але і порядок ставки, оосновним пунктом яких є застереження мінімальної ставки і періоду отримання виграшу. Казино має право встановити добовий ліміт виплат. Спробувавши смак виграшу, гравець поєднає приємний е коротанія часу з поповненням матеріального статку.

Світлодіодні світильники

Світлодіодні світильники

светодиодные светильники є найновішим та найбільш актуальним видом освітлення, який різниться вірністю і економічністю. Велика кількість трансформацій і систем дозволяє застосовувати їх всюди в побуті, у виробництві, а ще всередині кімнат.

Вони розрізняються просторим набором і різноманітністю. Розрізняють широкий спектр світлодіодних світильників: стельові і стінні, а ще меблеві (зроблені для створення підсвічування в меблів – бібліотеках, в стелажах або карнизах). Будівельні і ландшафтні – для підсвічування водойм, також поширені інтер’єрні світильники. Світлодіодні вбудовані світлодіодні світильники в Петербурзі дозволено встановлювати куди завгодно: в підлогу, стіни, ніші, сходинки сходів або стелю. Вони надають безмежний простір фантазії і дозволяють, таким чином, творити свіжий, прекрасний і елегантний зовнішній вигляд.

Для гарного освітлення кімнат, а ще для прикрашає підсвічування різних частин внутрішнього оздоблення широко використовуються вбудовані світильники. Головною метою застосування таких світильників є правильна постановка акцентів в екстер’єрі та творіння комфортної, теплою і зручною атмосфери в будь-якому: сімейному, офісному або виробничому приміщенні.

Світлодіодний світильник це інноваційне високотехнологічне, що зберігає енергію і вірне світлотехнічне твір. Його популярність дуже швидко росте. Він не просто береже електроенергію, однак і дозволяє створювати потужні системи управління освітленням, і ще стає органічною частиною будь-якого передового внутрішнього інтер’єру та ландшафтного дизайну.

Основна проблема передового світу – збереження енергоресурсів. Це стосується не лише компаній, а будь-яку людину, яка не хоче викидати на вітер власні кошти і спрямовується зберегти найбільш неоціненне – нашу планету.

Напольная плитка из натурального природного камня

Натуральный камень является давно известным отделочным и конструктивным стройматериалом. С древних времен его использовали как в строительстве, так и в отделке помещений.

Сегодня этот натуральный материал особенно привлекателен не только в сфере архитектуры, но и в области дизайна.

Натуральный камень это прочный, износостойкий, долговечный, устойчив к перепадам влажности и температур материал.

При должном уходе его эксплуатационные и эстетические характеристики сохраняются веками. Поэтому, использование натурального камня в качестве материала для устройства поверхности полов является не только практичным, но и эстетическим направлением в современной строительной сфере. На данный момент камнеобрабатывающие производства выпускают в основном именно плитку для пола из натурального камня.

Различаются следующие облицовочные напольные плитки по размерам и толщине. Так, для зон интерьера имеют высокий уровень проходимости используют напольную плитку толщиной 20 мм. Для жилых помещений с незначительной нагрузкой на пол используется тонкая облицовочный плитка , как правило, ее толщина не более 10-15 мм.

Сейчас при создании интерьера стала активно развиваться тенденция использования дизайнерами не просто монохромного каменной поверхности, а применение различных рисунков, мозаики из гранита или мрамора, декоративных розеток или бордюр. В мраморной мозаике сейчас особенно популярен античный стиль. Искусственно отшлифованный мрамор смотрится так, будто отшлифованный не одним столетием и это придает его поверхности теплые свойства.

Кроме того, античный мрамор обладает противоскользящими свойствами. Особенно интересно, оригинально и эффектно такой мрамор смотрится на террасах, верандах, защитные шторы для веранды , и любых других открытых пространствах. Природный натуральный камень обладает достаточно широким диапазоном различных цветовых оттенков, что позволяет создавать оригинальные и разнообразные композиции.

Однако, в подборе близких утонем и цветом материалов необходимо помнить, что сочетание в одном помещении различных пород камня с различными свойствами истираемости не рекомендуется. А вот в сочетании различных способов обработки этого материала нет предела. Это позволяет очень удачно играть на цветовом, рельефном и структурном контрасте.

Погодинні готелі Спб. Готелі на годину.

Погодинні готелі Спб. Готелі на годину.

Готелі Москви ради запропонувати Вам тариф “Короткий день” – готель на годину.

Готелі на годину – це те, що потрібно, якщо у вас немає необхідності номер на цілу добу. Якщо ви – втомлений подорожній, або запізнилися на потяг або літак, або, може бути, ви б хотіли уедіться з коханою людиною – то готелі на годину – відмінний варіант. Посмотреть и выбрать почасовые гостиницы москвы можно на сайте fsauna.ru/otel-na-chas .

 • Не потрібно платити за цілу добу, якщо номер потрібен на кілька годин.
 • Якщо до Вашого літака, поїзда або автобуса ще півдня
 • Якщо Ви зустріли друзів дитинства і 2-3 години в тихій затишній обстановці необхідні “як повітря”
 • Якщо завтра іспит, але немає місця для “генеральної репетиції”
 • Якщо Ви прибули в Санкт-Петербург за все на один день для важливої ​​зустрічі, але без гарячої ванни, зміни костюма і пари годин сну Ви ставите під загрозу зриву вся справа
 • Якщо ресторан або клуб закриваються, а Ви відчуваєте, що зустріли дівчину своєї мрії

Goodyear EfficientGrip SUV – гідний літній варіант для позашляховиків

Сьогоднішня наша стаття присвячена одному з найбільш успішних варіантів літніх шин для повнопривідних автомобілів. Покришки американського бренду Goodyear завоювали масу нагород в незалежних тестах. Окремо було наголошено на неперевершена керованість на сухому і мокрому покритті.

Крім визнання від професійних експертів, шини отримали ще й всенародну любов власників позашляховиків, а також шалену повагу у Тюмені шини та диски тюмень .

Переваги виробів преміального бренду

позашляховик Названа на честь першовідкривача процесу вулканізації каучуку, шинна компанія покликана впроваджувати інновації і створювати продукт високої ефективності.

Власністю підприємства є науково-дослідний центр, заснований ще в 1943 році. Авторству співробітників центру належать тисячі патентів на розробки.

Ключовою технологією, використаної в літніх покришках Goodyear EfficientGrip SUV, є FuelSaving. Назва говорить сама за себе – для шин характерна висока паливна економічність. Досягти цього вдалося шляхом застосування відразу цілого ряду рішень:

 • конструкція каркаса була істотно полегшена, що дозволило знизити опір коченню;
 • форма профілю була істотно оптимізована, що знизило деформації в зоні контакту при коченні;
 • зменшення маси шини позитивно позначилося на зниженні непідресореної маси автомобіля.

В результаті дана модель дозволила істотно скоротити витрати корисної енергії, які йшли на відновлення первісної форми покришок і зрушення з місця важкого транспортного засобу.

Чим ще примітна ця модель, так це наявністю додаткової вбудованої захисту для диска. Тепер колесам не страшні наїзди на бордюри і дорожні нерівності.

Як зазначено на сайті виробника, шини Goodyear EfficientGrip SUV призначені виключно для дорожнього використання і розраховані на швидкість 270 км / ч. Впевнено триматися на дорозі при таких оборотах шинам дозволяють елементи дизайну поверхні.

Шини Goodyear EfficientGrip SUVП’ять потужних ребер дозволяють зберігати курсову стійкість і легко управляти цими позашляховими покришками . Прорізи на них виконані некрізними, що зберігає їх високу жорсткість в будь-яких умовах. Гострі зчіпні кромки забезпечують необхідні тягові показники, а велика площа зчеплення визначила відмінні гальмівні властивості.

Плечові блоки виконані широкими і масивними, саме на них тримається безпеку при виконанні поворотів.

До складу гумової суміші для даної моделі включили кілька силики. Ця похідна кремнийсодержащими кислоти робить матеріал більш еластичним і чіпким на мокрому асфальті. Крім того, компаунд легко пристосовується до широкого температурного діапазону і має гарну зносостійкість.

Хочете купити надійні покришки для позашляховиків на літо? Придивіться до цієї моделі. У неї є всі шанси вам сподобатися. Наші менеджери допоможуть вам знайти потрібний типорозмір в будь-який день тижня.

Залишайтеся з нами, не пропустіть цінних рекомендацій експертів.

Шини Yokohama – вибір торговельної марки Mazda

Нещодавно відома торгова марка Mazda схвалила дві модифікації покришок бренду Yokohama лінійки Geolandar, рекомендуючи їх для певних моделей кросоверів свого виробництва, придбати покришки та диски салехард можно на сайті salehard.tyregrad.ru . Так для автомобіля CX-9 були обрані шини Yokohama Geolandar H / T G056, а для СХ-4 – гума Geolandar G91 цієї ж торгової марки. У першому випадку були рекомендовані типорозміри 255 / 60R18 107H або ж 255 / 60R18 108H, а в другому – 225 / 55R19 99V. Щоб краще зрозуміти, чим був обумовлений цей вибір, варто розібратися в технічних характеристиках кожної із зазначених моделей.

Особливості покришки Yokohama Geolandar H / T G056

Дана модель призначена для позашляховиків, має універсальну сезонність і ненаправленої симетричний малюнок протектора. Він складається з потрійних 3D-ламелей, що дозволяють добитися рівномірного розподілу навантаження і підвищити термін служби виробу.

Шини Yokohama Geolandar H / T G056 здатні створювати з поверхнею дорожнього полотна безліч зчіпних крайок, що позитивно впливає на показники керованості і курсової стійкості. За рахунок особливої ​​конструкції плечових блоків вдалося домогтися безшумності їзди. Для ефективного відводу рідини передбачені чотири поздовжніх канавки в поєднанні з зигзагоподібними ламелями.

До переваг даної моделі можна віднести:

 • підвищену зносостійкість;
 • високі тягово-зчіпні характеристики на сухій і мокрій поверхні;
 • відмінну прохідність;
 • низький рівень шуму при їзді.

Покришки рекомендовані для автомобіля Mazda СХ-9.

Характеристики та плюси гуми Yokohama Geolandar G91

Всесезонні шини даної модифікації примітні своєю високою прохідністю, одні однаково впевнено почувають себе на бездоріжжі і асфальті. Завдяки оптимізованому рисунку протектора вдалося домогтися рівномірності зносу і скорочення шумового ефекту. Широкі плечові блоки сприяють курсової стійкості і хорошої керованості, а також роблять гальмівний шлях коротшим. Для захисту від аквапланування продумана грамотна дренажна система, що складається з глибоких поздовжніх канавок і дрібних поперечних.

Гумова суміш, з якої виготовлені шини Yokohama Geolandar G91, має вдосконалений склад, завдяки якому забезпечуються високі тягово-зчіпні характеристики, а також знижується опір коченню. Крім того цей фактор сприяє значному продовженню експлуатаційного періоду, як і посилений каркас покришки.

Для даної моделі характерні сучасний дизайн, екологічність і надійність, вона забезпечує комфортне і безпечне пересування в будь-яких дорожніх і погодних умовах. Виріб рекомендовано для використання кросовером Mazda СХ-4.

Продукція компанії Yokohama має високу репутацію на сучасному світовому ринку шинної продукції. Виробник невпинно вдосконалює свої товари, впроваджуючи нові розробки.