Home » 2016 » October

Monthly Archives: October 2016

A New Hacking Trend? USB Drives


If you receive a mysterious USB drive in your mailbox- don’t open it!

In Australia, residents have been receiving unmarked USB drives in their mailboxes. Upon plugging in these drives, users see what appears to be a promotional offer from Netflix or another streaming service.

Those who proceeded with the installation found that it didn’t contain free entertainment, but rather infectious ransomware.

In more recent years, ransomware has become an ever-increasing threat. Viruses are used to steal data and use IT machines for nefarious purposes. Ransomware can give criminals an immediate payday when someone is successfully infected. Ransomware works by encrypting files stored on the machine and unlocking payment methods stored within the machine.

Moral of the story: If you receive an unmarked USB in your mailbox… Throw it away!

Citations

http://www.extremetech.com/computing/236157-australian-police-warn-of-ransomware-usb-drives-showing-up-in-mailboxes

Обзор сайта feko.com.ua

Медные трубы сегодня используются в системах охладительного оборудования, кондиционерах, небольших радиаторах, для транспортировки определённых типов жидких агентов. По большому счету преимущество данного материала заключается в технических характеристиках и физических свойствах меди. В первую очередь и самое главное, материал быстро нагревается и легко отдает температуру, забирая ее от рабочего агента, движущегося по системе. Таким образом, целесообразно использовать данные системы в специальных радиаторах и системах охлаждения. Качественная медная труба цены на нее составляют довольно высокие показатели, но стоит отметить, что данный металл не ржавеет. При правильном использовании он прослужит в несколько раз, чем железная вариация. По большому счету современные компании и поставщики предоставляют своим клиентам взаимовыгодное сотрудничество при покупке. В настоящее время интернет магазин поставляет качественные трубы и фитинги по всей Украине. В наличие имеется запорная арматура, системы трубопроводов и множество других изделий. Если вы заинтересованы в сотрудничестве с нами, то можете воспользоваться уникальным интернет каталогом. Здесь множество интересных и перспективных вариаций товаров по самым выгодным ценам. Современные медные трубки используют для транспортировки агрессивных агентов, которые разъедают железо. Также данные модели отлично подвергаются токарным работам и можно нарезать резьбу в считанные секунды. Гибкость еще одно из преимуществ медных трубок. Поэтому приобретая данные изделия, вы всегда можете их использовать при ремонтных и восстановительных работах. Наш интернет магазин довольно длительное время работает на отечественном рынке и отлично себя зарекомендовал. С помощью наших услуг можно добиться высоких технических показателей. В электронном каталоге представлен огромнейший выбор, который вам даст возможность ремонтировать сантехнические и прочие блоки. Медные трубки понадобятся при техническом обслуживании систем кондиционирования. Мы занимаем лидирующие позиции и сотрудничаем с зарубежными поставщиками. Все товары отличаются надежностью и качеством. Получить более подробную информацию можно на официальной интернет странице проекта. Компания отлично себя зарекомендовала, и каждый день прогрессирует в данном направлении.

Оформлення ікон в деталях

 

В даний час в моду увійшло жіноче рукоділля. Як ніколи процвітають вишиті картини, створені бісером, нитками або змішаної технікою. Чудовим твором мистецтва є вишиті ікони. Однак щоб ця річ стала дійсно прекрасним доповненням вашого інтер’єру і радувала око іншим, повинна бути підібрана красива, гармонійна рамка для ікони . Тільки на перший погляд здається, що рамка для ікони може бути проста і підійде навіть рамка стандартного розміру, але підібравши невідповідну, можна зіпсувати ваш твір. У правильному виборі вам допоможе багетна майстерня Віртуоз, яка здійснює оформлення ікон і індивідуально для кожної роботи підбере і створить прекрасну рамку.

Рамка для ікони може бути замовлена в онлайн режимі, на нашому сайті, ви просто вказуєте всі необхідні параметри вашої роботи.
багетная мастерская кузьминки виготовляє рамки тільки під замовлення клієнта з пластикового багета, враховуючи всі деталі вашої ікони. Щоб рамка для ікони було зроблено ідеально, потрібно точно виміряти розмір роботи, адже канви не повинно бути видно, вишитий малюнок також не повинен стискатися рамкою, але в той же час вишивка повинна надійно прикріплятися до задньої стінки.

Якщо ваша ікона вишита бісером, то найчастіше оргскло ставлять прозоре, щоб не приглушати блиск бісеру. Якщо ікона вишита нитками, то закрити її попереду можна антивідблиску оргстеклом. Іноді для оформлення ікон використовують паспарту або роблять подвійний багет, в такому випадку ікона виходить в об’ємному окладі. Найчастіше рамка для ікони вибирається золотого кольору, різьблені, з широкого багета . Таке оформлення ікон надає роботі певне велич, неповторну цінність і підкреслює вміння майстри. Також золотиста рамка для ікони вдало поєднується з пастельними квітами вишивки, вдало вписується в дизайн будь-якої кімнати і відразу привертає до себе увагу.

Вибираючи оформлення ікон враховуйте переважні кольори у вишивці.

Майстри виконають для вас краще оформлення ікон, з огляду на всі ваші побажання і особливості кожної роботи. Рамка для ікони у нас за дуже привабливою ціною, наша майстерня працює з пластиковим багетом, тому ваша картина не буде важкою, і ви з легкістю повісите її, не побоюючись, що вона впаде.

Наші консультанти порадять і розкажуть, яка рамка для ікони підійде саме до Вашої роботі, також ми пропонуємо повне оформлення ікон з натяжкою канви, тобто комплексний підхід. Оформлення ікон, зроблених Вами, будь то вишивка бісером або нитками, повинна гармонійно підкреслювати майстерність, вміння і праця автора

5 правил хорошого ремонту квартири

Капітальний ремонт квартири – процес досить складний і таємничий. Він обплутаний безліччю міфів з області «ремонт не можна закінчити – можна лише призупинити» і т.п.

Проте, практично кожній людині в житті рано чи пізно доводиться стикатися з цим процесом в ролі його замовника. І сміємо Вас запевнити, якщо при організації ремонту дотримуватися ряду простих правил, можна завершити цей процес цілком успішно і без зайвого головного болю.

Отже, якщо Ви вирішили привести в порядок свою житлову площу шляхом проведення ремонту квартири  або, того більше, придбали або отримали в подарунок квартиру в новобудові і мають намір привести її в житловий стан, тоді Вам слід уважно вивчити дані 5 правил , щоб не потрапити халепу і успішно досягти поставленої мети.

Правило 1. Чи є у Вас план?

Як і будь-який бізнес, ремонт квартири слід починати з плану ремонту. Він може бути в формі детального дизайн проекту або у вигляді ескізних начерк планованого результату ремонтних робіт.

В ідеалі план ремонту повинен містити візуальне стан приміщення і окремих вузлів після ремонту, а також технічних креслень, що пояснюють будівельникам – як домогтися такого стану в процесі виконання ремонтних робіт.

Чим детальніше план ремонту, тим краще результат. Але в цілому слід дотримуватися здорового балансу, щоб складання плану не стало справою всього Вашого життя.

Важлива рада: якщо у Вас не дуже високі вимоги до рівня комфорту і зовнішнього вигляду ремонтується приміщення – план ремонту можете скласти і самостійно за допомогою тих же будівельників. В іншому випадку краще залучити професійного дизайнера інтер’єру. При цьому краще, щоб дизайнер був в одній команді з потенційним підрядником ремонту.

До речі, фінальним елементом плану повинна стати детальний кошторис ремонту квартири, надана вже підрядником, обраним у відповідності з наступним правилом …

Правило 2. Вибирайте перевіреного підрядника

Це правило просто звучить, але так не просто у виконанні. Тому хочемо дати лише деякі намітки в цьому напрямку:

 • Не варто звертати увагу на голі оголошення з пропозицією ремонту в газеті, на паркані або в ліфті;
 • Шукайте формальні підтвердження спроможності підрядника: наявність рекомендацій та відгуків, власного офісу, сайту, успішно виконаних робіт, кваліфікованої консультації з питань ремонту квартири і т.п для примера фирма  румакс ремонт .
 • Орієнтуйтеся на підрядника, здатного надати якісь гарантії своєї якості роботи;
 • Бажано, щоб підрядник був юридичною особою – будівельною компанією або хоча б зареєстрованим приватним підприємцем у сфері будівництва, з яким Ви можете підписати підрядний договір. У цьому випадку у Вас з’являється юридичний важіль впливу на такого підрядника.
 • Обов’язково наживо ознайомтеся з вже виконаними роботами підрядника, щоб переконатися в прийнятній якості його роботи. Хорошого майстра завжди є що показати;
 • Обережно ставитеся до рекомендацій знайомих і ретельно перевіряйте їх. Не завжди те, що подобається іншим, доведеться Вам за смаком;

Правило 3. Закуповуйте матеріали за оптовими цінами.

Фінансуючи ремонт квартири, Ви автоматично перетворюєтеся в оптового покупця будматеріалів. Тому вимагайте оптових цін на такі матеріали. Ціни роздрібних будівельних супермаркетів типу Епіцентру або Нової лінії розраховані на разові або поодинокі покупки, а система дисконтних програм в таких магазинах просто сміховинна.

Звернувшись в інтернет магазини або до оптових постачальників будівельних і оздоблювальних матеріалів можна отримати ціни від 10 до 30 відсотків нижче роздрібних. Правда і ризик придбання неякісного товару зростає.

Тому пам’ятайте: перевірений і порядна підрядник, якого Ви знайдете згідно з нашим другим правилом, обов’язково запропонує Вам самостійну закупівлю матеріалів уже за цінами оптових складів. Це правильно і зручно. Є тільки одне АЛЕ. Але про нього вже наступне правило …

Правило 4. Довіряй, але перевіряй.

Якого б порядного і авторитетного підрядника або постачальника матеріалів Ви не вибрали – не забувайте робити хоча б періодичний контроль над цінами і якістю.

 Ці два параметри зазвичай знаходяться в протиріччі. Чим нижче ціна, тим вище ймовірність зниження якості. І навпаки – висока якість призводить до неминучого підвищення ціни.

Намагайтеся підтримувати їх баланс: гідну якість роботи або матеріалів без захмарного зростання цін. Періодично перевіряйте ціни на роботи і пропоновані матеріали з існуючими на ринку. І обов’язково хоча б раз на тиждень відвідуйте об’єкт ремонту або вимагайте регулярної відправки фото ремонту квартири .

Правило 5. Вранці стільці – ввечері гроші.

У будівельній і ремонтній сфері зазвичай ніколи не повинна йти мова про стовідсоткову передоплату. Навіть авансуючи ремонтні роботи, повний розрахунок слід проводити тільки після повного завершення робіт і приймання їх за якістю.

Те ж саме стосується і будівельних матеріалів або предметів інтер’єру. Сплачуйте їх повну вартість тільки після доставки на об’єкт або установки, при цьому переконавшись, що Вам доставили правильний товар належної якості.

Оплата фінальної частини виконаних ремонтних робіт або поставлених матеріалів завжди повинна залишатися тим пряником, який змушує всіх постачальників і підрядників до самого кінця якісно виконувати свої функції.

До речі, одним з ознак хорошого тону в сфері ремонту квартир є готовність підрядника надати графік виконання робіт і їх фінансування. Ну і звичайно ж можливість дотримання такого графіка. У цьому випадку Ваші відносини стають набагато прозоріше і зрозуміліше.


Насправді список правил хорошого ремонту квартири або будинку можна продовжувати ще досить довго. Але ми намагалися охопити не всі, а тільки найголовніше. Дотримуючись навіть цим п’ятьма простими правилами Ви зможете зробити для себе процес ремонту простішим і передбачуваним.

До речі, якщо ми про щось важливе забули в нашому переліку правил – пишіть свої коментарі нам на пошту!

October: National Cyber Security Month

The popularity of social networking sites continues to increase, especially among teenagers and young adults. The nature of these sites introduces security risks, so you should take certain precautions.

While the majority of people using these sites do not pose a threat, malicious people may be drawn to them due to the accessibility and amount of personal information that’s available. The more information malicious people have about you, the easier it is for them to take advantage of you. Predators may form relationships online, and then convince unsuspecting individuals to meet them in person. That could lead to a dangerous situation. The personal information can also be used to conduct a social engineering attack. Using information that you provide about your location, travel plans, hobbies, interests, and friends, a malicious person could impersonate a trusted friend or convince you that they have the authority to access other personal or financial data.

What can you do?

 • Limit the amount of personal information you post
 • Remember that the Internet is a public resource 
 • Be wary of strangers
 • Be skeptical
 • Evaluate your settings and privacy policies – Take advantage of a site’s privacy settings.
 • Be wary of third-party applications
 • Use strong passwords, and change them frequently
 • Keep software, particularly your web browser, up to date
 • Use and Maintain anti-virus software · Be cognizant of the company you keep. If you receive strange or unusual requests from ‘friends’ it is possible their account may have been compromised or cloned.

Сухі будівельні суміші: контроль якості

Сьогодні будівництво або ремонт будинку передбачає обов’язкову покупку сухие смеси в москве и московской области . Треба вирівняти стіни – набуваємо шпаклівку , укласти паркет – клейову суміш, створити вишуканий інтер’єр – декоративну штукатурку.

Вперше ССС з’явилися на вітчизняному ринку більше 10 років тому. Спочатку їх імпортували з Польщі, Німеччини та Фінляндії, а потім почали випускати в Україні. В даний час ССС виробляють 130 – 140 підприємств, проте про якість продукції дбають одиниці.

Сухі будівельні суміші

нюанси стандартизації

Згідно із законодавством, всі суміші, які виробляють в Україні, повинні відповідати стандарту ДСТУ-П Б В.2.7.-126: 2006. Це означає, що на кожному пакеті або банку з сумішшю повинна стояти відповідна посилання. Інша справа, що в дійсності суміш може суттєво відрізнятися від заявленого ідеалу.

Безліч дрібних виробників в жорстких умовах кризового ринку намагаються вижити, граючи на зниженні якості. Як не дивно, їм це вдається. Хоча норми ДСТУ обов’язкові для кожного виробника, держава не має в своєму розпорядженні достатні фінансові ресурси, щоб контролювати всіх. Виходить, що за якість купленого продукту відповідає сам покупець. Це схоже на ситуацію з потопаючим, який, як відомо, рятується самотужки.

Щоб не потрапити в халепу, необхідно, по-перше, усвідомлювати загрозу підробок і більш витончених відхилень від стандарту, а по-друге, керуватися елементарними правилами відповідального покупця, який не плаває там, де можна потонути.

Використання в будівництві якісних сухих будівельних сумішей – це гарантія отримання очікуваного результату

Якості ССС залежать від дотримання технологій

Порушення технології виробництва ССС відбивається на якості продукту. Наслідки бувають різні. Все залежить від призначення матеріалу. Його властивості можуть не відповідати вимогам як при використанні (нанесенні), так і в процесі подальшої експлуатації. Порушення технології виготовлення може привести до поганої адгезії матеріалу до поверхні, до того, що його міцності характеристики не будуть відповідати заявленим, збільшиться чи зменшиться час схоплювання готової суміші, а сам матеріал растрескается в процесі твердіння. Всі ці негативні фактори впливають насамперед на довговічність оброблюваної поверхні. Щоб уникнути перерахованих проблем, рекомендують використовувати сухі будівельні суміші досвідчених і перевірених виробників. Серйозні оператори в цій області завжди контролюють процес виготовлення матеріалів на різних етапах виробництва, так як нестабільність якості сумішей може негативно відбитися на іміджі виробника.

Сухі будівельні суміші – “плюси”

 • економія часу і місця;
 • економічність використання;
 • дотримання рецептури приготування гарантує високу якість продукту;
 • безпеку для здоров’я

Грамом більше, грамом менше?

Суха будівельна суміш тільки на перший погляд являє собою однорідний «пісочок». Насправді це високотехнологічний продукт, до складу якого може входити більше 15 компонентів. Багато з них представлені майже в гомеопатичних дозах, але при цьому істотно впливають на властивості продукту. Швидке висихання, міцність, підвищена стійкість до стирання і дії вологи – всі ці характеристики готового покриття – результат вклю-чення в базову основу суміші різних полімерних добавок. Саме ці компоненти, точне дозування яких завжди залишається секретом фірми, складають левову частку загальної вартості продукту. Якщо недобросовісному виробнику необхідно знизити собівартість суміші, його увагу найчастіше зупиняється на полімерних добавках.

Сухі будівельні суміші
Сухі будівельні суміші

Сухі будівельні суміші слід зберігати на дерев’яних піддонах в упаковках і в приміщеннях, захищених від вологи

Дотримання технології виготовлення сухих будівельних сумішей гарантує їм наявність технологічних властивостей

І парадокс у тому, що діючі норми ДСТУ не регламентують склад суміші – чітко зафіксовані тільки ті підсумкові властивості, які повинні бути у конкретного продукту. Так що за великим рахунком ніщо не заважає виробнику змінити рецепт і додати в суміш не 4 г якогось дорогого полімеру, а тільки 3, при цьому зробивши вигляд, що від такого недовеса якість шпаклівки не змінилося. Покупець будівельних сумішей повинен враховувати можливість таких неконтрольованих, а головне, невидимих ​​маніпуляцій з продуктом. Щоб бути впевненим у якості придбаного товару, потрібно орієнтуватися на великих виробників з хорошою репутацією і тривалою історією на українському ринку.

Чи не в халепу

Місце покупки не повинно бути випадковим. Так, купувати сухі суміші на ринку небезпечно. Дуже часто під відомими брендами в фірмових упаковках базарні продавці реалізують підроблений продукт. Ознака обману – занадто низька ціна.

Будьте уважні при огляді продукту. Необхідно ретельно вивчати зовнішній стан упаковки товару, а також міститься на ній інформацію. Як правило, суміші фасують в паперові мішки або пакети з полімерних матеріалів. Тара на прилавках магазинів повинна бути цілою і сухою. Виробники якісних ССС обов’язково вказують на упаковці:

 • найменування та умовне позначення суміші;
 • основні властивості;
 • галузь застосування;
 • інструкцію з використання;
 • дату виготовлення, номер партії, масу нетто

.

Особливу увагу слід звернути на термін придатності: для цементних сумішей він становить 12-18 місяців з дня виготовлення, а для гіпсових і швидкотверднучих – 6 місяців.

За ті 15 років, які Україна живе в умовах ринкової економіки, ми звикли до фрази «оптимальне співвідношення ціни і якості». Її часто використовують для реклами товарів повсякденного попиту, починаючи з мила і закінчуючи комп’ютерами, які прийнято міняти кожні 3-5 років. Так ось, сухі будівельні суміші не є товаром повсякденного попиту. І цей принцип до них не можна застосувати, причому навіть в умовах фінансової кризи.

Можна заощадити на плитці для ванної, купивши не італійського ексклюзив, а більш дешевий український аналог, але на сумішах економити не можна. Якщо через рік кахель почне відвалюватися, а дешевий гер-Метик роз’їсть цвіль, вам буде все одно, дорога у вас кераміка або звичайна.

Ремонт квартири без головного болю

   Нарешті закінчилася сніжна зима, розтанув сніг, і Ви знову з радістю збираєтеся на Вашу улюблену дачу. А що Вам варто поєднати цю приємну справу з іншим, дуже важким, але таким потрібним подією в нашому житті – ремонтом квартири? Сказано – майже що зроблено. Адже головним моментом тут є правильно прийняте з Вашого боку, рішення.

   Можна ж ремонтувати квартиру під час Вашої відсутності, тобто поки Ви живете на дачі. А це цілих п’ять або шість місяців, – можна навіть зробити повний капітальний ремонт трикімнатної квартири з переплануванням.

   Ось тільки цілком логічне запитання – з чого почати?

   Починати слід з того, щоб визначитися, а що, власне, Ви хочете побачити в результаті виконаного ремонту. При необхідності можна (і навіть потрібно) скласти дизайн-проект приміщень. Далі йде приблизний підрахунок обсягів робіт і планування коштів на ремонт квартири. Варіантів тут, як завжди, кілька. Зазвичай вибирають з трьох існуючих – це щоб надійніше було.

Варіант перший.

Ремонт квартир самостійно   Вирішили робити ремонт самостійно: один з домочадців займається цим питанням, відправивши інших на дачу. Сам промальовує картинки майбутніх змін, веде за традиційною схемою підрахунок обсягів робіт, замовляє і приймає будівельні матеріали, наймає робітників і сам контролює технологічний процес ремонту, вчасно звільняючи приміщення і пересуваючи меблі. Тут також доведеться вирішувати такі важливі питання, як вивіз сміття і прибирання сходових майданчиків в процесі ремонту. Цей варіант хороший і можливий, якщо сам добре розбираєшся в ремонтах і в сучасних будівельних матеріалах. Один недолік – майже не залишається вільного часу на відпочинок, в той час як інші члени сім’ї насолоджуються відпочинком в повній мірі. Але що не зробиш для своєї улюбленої сім’ї?

Варіант другий.

Ремонт квартир за рекомендацією   Ремонт можна довірити за рекомендаціями знайомих, гарній бригаді, залишивши на їх піклування всю квартиру, а самому, зрідка з’являючись, вирішувати які – то нагальні питання. Бригада на вибір може надати фотографії варіантів дизайнів квартир своїх, вже раніше виконаних, робіт. Потім, виходячи з обраного варіанту і Ваших побажань, ремонтна бригада самостійно зробить підрахунок обсягів робіт, розрахунок матеріалів, визначить заробітну плату, зробить закупівлю всього необхідного і якісно виконає роботу, згодом прибравши за собою сміття. В даному випадку від Вас просто потрібно грамотно, правильно скласти двосторонній договір із зазначенням реальних термінів виконання робіт і наданням гарантії на виконані роботи.

Варіант третій, оптимальний.

Ремонт квартир в будівельній компанії   При наявності достатньої суми коштів на ремонт квартир цены в москве раменское егорьевск воскресенск коломна , найкраще це клопітка захід довірити перевіреної фірмі, укласти з нею договір і не мати ніякого головного болю з приводу проведення робіт. В даному випадку, слово “перевірений” означає не тільки те, що Ви довірилися радам і рекомендаціям друзів, але також і те, що Ви звернули увагу на такі важливі характеристики, як час роботи компанії на ринку будівельно-оздоблювальних послуг (стаж роботи компанії) , на відгуки її клієнтів, а також на портфоліо даної компанії. Спочатку визначившись з видами ремонту, досвідчені фахівці фірми: дизайнери, виконроби і кошторисники дадуть цінні рекомендації по грамотному проведенню ремонту, зроблять дизайн-проект і видадуть кошторис. Вибравши варіант і заплативши передоплату на придбання матеріалів і на транспортні витрати в розмірі від 30% до 50% за обопільною домовленістю, або використовуючи поетапну схему оплати (оплата проводиться за кожен виконаний етап ремонтно-оздоблювальних робіт), Вам залишиться тільки чекати виконання замовлення, зрідка контролюючи на якій стадії знаходиться процес ремонту. Будівельна компанія забезпечить гідне проведення ремонтних робіт, дотримуючись усіх правил техніки безпеки і пожежної безпеки, а також культуру виробництва – адже справжні фірми дорожать своєю репутацією і тут не доведеться вирішувати спірні питання з сусідами по прибиранню сходової клітки після ремонту. Правда, в цій ситуації існує один маленький нюанс – за роботу будівельної компанії доводиться платити накладні витрати і планові накопичення, але це, напевно, варто того, щоб виконати ремонт без зайвого головного болю, встигнувши завершити його до закінчення дачного сезону і порадувати домочадців сучасним дизайном квартири і просто чудово виконаною роботою.

Висновок.

Квартира після ремонту   Що з вищевказаного можна прийняти на озброєння? Швидше за все – третій варіант, який безболісно дозволить поєднати приємне з корисним: і квартиру облаштувати саме так, як Ви завжди мріяли, і відпочити зможете в повній мірі. Таким чином, можна отримати оновлену відремонтовану квартиру з сучасним дизайном і виростити прекрасний урожай на дачі. Звичайно, вийде трохи дорожче, але ж в житті все закономірно, за все доводиться платити і за відсутність головного болю в тому числі.

Правильний вибір – запорука успіху!

Рулетки CS: GO – секрети і шанси на перемогу

 

Розповідь піде про поширених нині рулетках cs go і невеликих тестів на предмет їх роботи. Web-рулетки кс го, це новинка в ігровому світі ставки кс го рулетка , на таких сайтах можна, наприклад, за один рубль виграти безліч речей які брали участь гравців. Шанси звичайно різні, але є у всіх. Така рулетка підійде для гравців, які хочуть поліпшити свій інвентар і для цього можна поставити свої наявні речі гри Counter Strike: Global Offensive. Випадковим чином вибирається переможець, він отримує все що стоїть на кону. Є звичайно й деякі тонкощі в правилах, чим вище ваша ставка, тобто цінніше поставлена ​​річ, тим вищі шанси на перемогу, але це діє не завжди. У ролі ставок можуть виступати різні речі світу CS GO, це може бути скіни, зброя, обмундирування і подібне.

Цікавий момент з особистого досвіду гри в рулетку CS GO

Граючи в таку лотерею на популярних сайтах не раз виходило ситуація, коли ставка гравця була одним кейсом за рубль, а проти нього виставлялися дуже круті кейси з хорошими речами. Аж ось роздався зненацька, на подив усіх учасників, рулетка cs go , віддає банк гравцеві зі ставкою в один рубль, все звичайно ж в шоці, особливо переможець. Такі кардинальні виграші іноді трапляються, про що свідчать відгуки гравців, які частенько люблять пограти з фортуною в надії модернізувати свій інвентар новими фішками.

Як можна збільшити шанси на виграші?

Багато людей задаються таким питанням і відповісти на нього не так легко. Ось пара схем гри, які можна використовувати і які є найпопулярнішими:

1. Грати на маленькій ставці і чекати удачі, як описано вище. Цим способом користуються велика кількість людей, але потрібно розуміти, що в такому підході шанс виграшу буде мінімальним і чекати перемоги можна довго.

2. Грати на великих ставках, задавлівая інших своєю ціною. Головний недолік звичайно ж в фінансовому вкладенні і не рідко в досить великих розмірах, але плюсом такого підходу високі шанси на приз, можна навіть сказати дуже високі.
Яким способом скористатися вирішувати вам і наявними в кишені грошей, але ніхто не забороняє комбінувати і вибудовувати власну стратегію гри, досвід допоможе вам визначити власну схему гри, яка і буде основною.

Правила гри в рулетку CS GO

Якщо говорити узагальнено, то правила прості до неподобства, потрібно поставити будь-який наявний у вас предмет, який має деяку вартість, чекаємо, коли те ж саме зроблять інші гравці. Тут ще можна відзначити наявну тонкість, коли до кінця до кінця часу залишається кілька секунд, швиденько додаємо ще що не будь цінне, тим самим різко збільшуємо шанси на виграш, але це теж домисли і не дає якоїсь гарантії. Коли всі ставки зроблені відбувається випадковий вибір і виграш відправляється самому вдалому гравцеві зараз.

Daewoo (Деу)

Daewoo є південнокорейською компанією, заснованою в 1967 році, в якості промислового Co. Daewoo, Ltd. Це одна з провідних компаній в Південній Кореї, разом з Hyundai і SK Group. Компанія була перейменована в корпорацію Daewoo в 1982 році, коли об’єдналася з Daewoo Development Co., Ltd. і в 2000 році стала Daewoo International Corporation.

Цей південнокорейський бренд спершу не був настільки успішним. Початок його розширення на міжнародному рівні в 1995 році було перервано економічною кризою, яка охопила Азію в 1998 році. У зв’язку з фінансовими проблемами, Daewoo Motors була продана General Motors і стала нижчим дивізіоном компанії.

Поточні моделі автомобілів Daewoo відповідно до General Motors включають Leganza, Nubira і Lanos. За межами США, продаються інші моделі: Matiz, Kalos, Lacetti і Tacuma. Під егідою GM корпорації, запчастини для цих нових автомобілів марки Daewoo, не важко знайти. Однак, деталі для моделей, спочатку розроблених південнокорейською фірмою знайти досить важко. Але це не буде для Вас проблемою, оскільки ми ЗНАЄМО ДЕ ЇХ ДІСТАТИ.

Якщо у Вас виникла потреба відновлення, ремонту і заміни запчастин Daewoo – не соромтеся проконсультуватися телефонуйте за телефонами вказаними на сайті.

У нас є запчастини для всієї лінійки автомобілів Daewoo. Грати, бампер, крила, оптика і багато інших корпусних запчастин Daewoo, а також електрообладнання, запчастини для ремонту системи двигуна, підвіски і трансмісії. Всі автозапчастини мають високу якість і здатні змусити ваш автомобіль працювати ще краще. Ми ретельно підбираємо кожну запчастину, щоб задовольнити всі ваші конкретні потреби.

Широкий асортимент продукції і кваліфіковане обслуговування – ось лише перші дві причини придбати запчасти дэу у нас!

Канадська рубка

Кутове з’єднання колод в «канадську чашу»  є одним з найкрасивіших і надійних.
За своєю структурою « Канадская чаша » має конфігурацію сідла. Технологія «канадської чаші», по своєму виконанню, не дає можливості виникнення щілин навколо чашок внаслідок всихання цільних колод.

Саме через те, що форма чашки має не круглу, а трапецієподібну форму (сідло) при всиханні колоди чашка заклинює нижню колоду, що перешкоджає викручування колод і робить замок абсолютно щільним. Важливим елементом в «канадської чаші» є внутрішній шип верхньої колоди. Він рівномірно розподіляє внутрішні навантаження і напруги цілісних колод, а за рахунок заклинювання в пазу нижньої колоди, створює додаткову міцність замку.

Внизу колоди вибирається поздовжній напівкруглий паз, що дозволяє колодах щільно прилягати одне до одного. Під час складання зрубу між колодами вінців (в паз і чашу) накладається межвенцовий утеплювач (мох, пакля-джут).

зруб в канадську чашу