Home »

Особливість використання зчитувачів магнітних карт в ресторанах.

Останнім часом великий розвиток отримав ресторанний бізнес. При цьому у керівництва таких закладів існує маса питань, серед яких необхідність залучення більшої кількості відвідувачів та ведення обліку руху грошових коштів. У сучасних POS-системах вже передбачені такі електронні пристрої як зчитувач магнітної смуги, кнопка вызова официанта за допомогою якого легко організувати систему лояльності в кафе або ресторані. Зчитувач магнітних карт , як правило, в таких системах інтегрований з монітором або системним блоком і дозволяє повністю реалізувати ці функції. Необхідно відзначити, що в разі відсутності такого рідера ви його зможете доукомплектувати окремо. При цьому на ринку торгового обладнання є широкий спектр даного обладнання від багатьох компаній з виробництва електронної торгової техніки. Підключення, як правило, може здійснюватися по декількох каналах зв’язку-RS-232, USB, KW. Всі моделі зчитувачів мають можливість вибору інтерфейсу.

  Для роботи в системах автоматизації сфер громадського харчування зчитувач магнітної смуги грає ще одну дуже важливу роль. За допомогою такого пристрою для читання легко обмежується доступ до програми підприємства або робиться обмеження з прав доступу в систему. Багато програм для кафе дозволяють також розраховувати автоматично зарплату, наприклад офіціантові або барменові в процентному співвідношенні від виручки. Таким чином, зчитувач магнітних карт виконує кілька досить важливих для будь-якого підприємства функцій. Купити зчитувач карт ви зможете в будь-який організації спеціалізується на продажу торгового обладнання.

  Кодування магнітної смуги і відповідно зчитування інформації з неї може здійснюватися за трьома доріжками. При цьому на кожній з доріжок може бути закодована необхідна інформація.

  За конструктивними особливостями зчитувачі поділяють на:

– Настільного виконання;

– Навісного виконання;

– Безкорпусні зчитувачі.

 Залежно від необхідності ви зможете вибрати необхідний тип підключення, колір корпусу або кріплення зчитувача. На ринку обладнання існує досить великий асортимент даної техніки. Є моделі поєднують в собі як стандартний зчитувач карт, так і детектор відбитків пальців осіб. Для зручності визначення процесу декодування більшість виробів обладнані індикаторами у вигляді світлодіодів.

  Як правило, підключення та налаштування зчитувачів магнітних карт не складна і не вимагає спеціалізованих навичок. Персональний комп’ютер визначає даний пристрій як звичайний пристрій введення, таке як клавіатура або миша.