Home »

Проект електропостачання

Проект електропостачання необхідний при первинному здійсненні монтажу електропроводки, реконструкції електроустановок, збільшення споживаної потужності, а також заміні електропроводки. Проект електрики включає в себе роз’яснення по електротехнічним матеріалам, о способах прокладка кабеля ліній, встановлення пускорегулирующей і захисної апаратури в живильному центрі і ввідному пристрої споживача. Проект електропостачання це основний інструмент при проведенні електромонтажних робіт, рекомендуємо Вашій увазі проект електрики на сайті www.tmelectro.ru Ви знайдете максимально детальну інформацію на Ваші запитання. До Ваших послуг професійні фахівці. Крім того, проект електропроводки дає ряд переваг: так, при здійсненні ремонту в приміщенні, Ви уникаєте небезпеки зачіпання електропроводки і, як наслідок, короткого замикання, поломки електролінії і пов’язаних з цим витрат і незручностей.

161009

Комплект проектної документації складається з 4 примірників. Кожен екземпляр містить проекти: архітектурний, конструктивний, санітарно-технічного обладнання (водопостачання і каналізації, центрального опалення, газового обладнання), електроустаткування і блискавкозахисту. У проектах також знаходяться енергетичні характеристики. Деякі проекти також мають солярну систему. Проекти, розроблені дизайнерами, які мають великий досвід проектування. Виконання проектної енергетичної ефективності будівлі є частиною будівельного проекту. Відповідно до регламенту щодо обсягу і форм будівельного проекту, слід виконувати вимоги енергоефективності не лише для теплоізоляції огороджувальних конструкцій, а також для вирішення установки, типовий проект електропостачання замовляється для типових новобудов, планування квартир в якому вже визначена, і забудовник не ставить своїм завданням здачу будинку з певною кількістю електроточок, що знаходяться в кожній квартирі. Незважаючи на те, що даний проект на перший погляд не відповідає індивідуальним потребам споживачів, не можна не враховувати той факт, що виконання монтажу повинно проходити в строгій відповідності з проектом електропостачання
Таким чином, необхідно визначити в проекті індикатора невідновлюваних джерел енергії первинної енергії EP [квт / ч / m2rok] відповідно до постанови методології, а також технічними умовами. Оформлення посвідчення і безпеки засновані на одній і тій же методики розрахунку. При складанні енергетичних характеристик будівлі, слід визначити всі втрати тепла через перегородки будівельні і вентиляцію. Для правильного визначення EP необхідно також визначення прибутку, тепла від сонця і прибутку внутрішні, які залежать від умов експлуатації будівлі. Інші-для житлових будівель, інші для громадських будівель та інші для виробничих будівель. Для будівель необхідно вказати доходи тепла в сезоні охолодження.