Home »

Як вибрати машину на весілля?

Весілля – чи не найголовніша подія в житті будь-якої людини. Машина на весіллі є не тільки засобом пересування, але предметом статусним. Який автомобіль вибрати для весілля?
Рекомендуємо найпопулярніший прокат авто в сочи він додасть особливий лиск абсолютно будь-якому весіллі, адже для багатьох це єдина в житті можливість покататися на цій незвичайній великій машині. Ласкаво просимо на сайт www.limuzin-prestige.ru тут Ви знайдете максимально детальну інформацію. Лімузин карета – розкішний автомобіль, часто вибирають пари через просторості, зручності і почуття унікальності. Молоді можуть відчути себе, як кінозірки !.
Дилема номер один при виборі весільного транспорту. Є прихильники новітніх автомобілів, які цінують їх новенький інтер’єр, новаторську лінію кузова і конструктивні рішення то, що дуже рідко зустрічається, досить дорого. Це безперечні плюси нових моделей автомобілів.

1

Кабріолет – підходить на весілля влітку (весна і осінь можуть бути занадто холодними). У теплий, сонячний день молода пара буде виглядати в ньому дуже стильно.
Уже кілька років, модним є стиль ретро і старі, старовинні автомобілі. Це реальні автомобілі з душею, які надають весільної церемонії шарму. Молоді люди не тільки їдуть в них до церкви, але і з задоволенням позують для весільних фотографій. Найбільш часто обрані марки Нестор, Rolls рулонах, Mercedes або Cadillac. Все доповнює водій, одягнений в елегантний костюм шофера в старому стилі. Затишні старовинні автомобілі, на жаль, часто мають двомісні номери. Тоді необхідно зважати на те, що наречений сам буде за кермом. Це звичайно, є перешкодою для багатьох пар.
Наступний тип автомобіля для весілля, авто для спорту. Як і у випадку з старовинними автомобілями, спортивні, також мають два місця і в більшості кнопку відкриття даху. Це непогано, особливо для любителів швидкої їзди. На вибір такі марки, як Ferrari, Aston Martin і останні моделі Audi. Можна організувати мотоциклетне супровід кортежу, що зустрічається вкрай рідко, а тому виглядає вельми оригінально.
Красиво прикрашений весільний кортеж здатний додати позитивних емоцій не тільки молодятам, а й усім гостям.