Які сайти можна робити на WordPress?

Сьогодні складно уявити собі компанію, яка не мала б власного сайту в Інтернеті. Причому більшість таких ресурсів створюються на всесвітньо відомої CMS WordPress. Питання в тому, чи можна за допомогою цього движка продавати побутову техніку або просувати ремонт принтерів HP як, наприклад, тут .

можливості WordPress

Звернемо увагу на головні переваги WordPress, які роблять його найпопулярнішим і найбільш затребуваним движком:

  • безкоштовність (ні за установку, ні за використання CMS платити не потрібно);
  • багатофункціональність (досягається за рахунок установки додаткових плагин wordpress для landing , які у вільному доступі представлені в Інтернеті);
  • простота використання (інтерфейс настільки простий, що керувати сайтом може навчитися навіть початківець користувач).

Однак існують речі, які втілити на WordPress практично неможливо. Так, наприклад, багато хто стикається з неможливістю інтеграції різних баз користувачів. Більш того, движок використовує унікальний алгоритм ідентифікації та шифрування паролів.

Також WP складно використовувати для створення соціального сервісу. Незважаючи на те, що тут реалізована реєстрація користувачів, на практиці цією функцією користується від сили 1-2%. Так що движок більше підходить для створення многоавторского блогу або корпоративного сайту. Яскравим прикладом можна вважати ресурс, де пропонується заправка картриджів HP та, зокрема, ця сторінка .

Ну і, нарешті, варто пам’ятати про споживання ресурсів WordPress. З кожним оновленням, движок буде «запитувати» все більші обсяги (особливо це стосується пам’яті для PHP). Так що зробити багатофункціональний портал також буде досить складно. Для цих цілей краще пошукати іншу CMS.