Чистка фільтра і заміна зливного насоса пральної машини

Пральна машина на сьогоднішній день – незамінний побутовий прилад. Зараз вже все рідше і рідше зустрічаються господині, що стирають вручну. Правда незамінність пральної машини часто відчувається лише в момент її поломки. Рано чи пізно ремонт знадобиться будь-якого побутового приладу і пральна машина не виняток, тим більше, що використовується вона регулярно.


Одна з найбільш часто зустрічаються поломок в машинці – вихід з ладу насоса. Взагалі, пральна машина може оснащуватися насосами двох видів. Зливні насоси є в кожному агрегаті. Вони відповідають за відкачування з бака між різними етапами прання, а також по завершенні всіх циклів. У дорогих машинах можуть встановлювати ще й циркуляційні насоси. Їх головне призначення в забезпеченні циркуляції води безпосередньо під час різних етапів прання, а також полоскання.

Які ознаки свідчать про виникнення проблем з помпою? – Як правило, Ви починаєте спостерігати за своєю машиною уповільнений слив. Часто цей симптом може супроводжуватися ще й збоєм в програмі. Може бути і так, що машина взагалі не зливати воду , або зливає її не завжди.

Отже, неполадки це досить поширені, але їх можна вирішити. Як правило, термін служби зливного насоса становить 5 років. Причому, досвід наших фахівців показує, що регулярний догляд дозволяє продовжити його до 10 років .

Для початку треба визначити, чому ці неполадки виникають?

Найчастіше причина в засорах. Сміття може забивати патрубок між помпою і баком, саму помпу, зливний шланг, нарешті, засмічення в каналізації теж викликають збої в роботі Вашої пральної машини. Все це призводить у результаті до поломок.

Як ремонтувати помпи пральної машини?

Відсунути час ремонту якнайдалі сприятиме регулярний догляд. В основному він полягає в чищенні. В першу чергу проводиться чистка фільтра насоса пральної машини. Ця процедура досить проста і під силу кожній домогосподарці. Інструкція кожної пральної машини містить рекомендації та детальні інструкції з чищення. Зношений фільтр насоса легко замінити на новий. Опишемо процес в загальному вигляді.

Ви, напевно, бачили в нижній частині своїй машині невеликий люк. За ним якраз і ховається потрібний нам фільтр. Буде потрібно підкласти ганчірку, бо відкручування фільтру буде супроводжуватися зливом залишків води. Відкрутивши фільтр потрібно очистити відкрилося простір від потрапили туди монеток, скріпок і т.д. Після цього фільтр закручується на місце.

Якщо проблема не вирішилася, чищенні підлягає зливний патрубок . Для цього буде потрібно відкрутити безпосередньо помпу. Якщо чистка фільтра пральної машини – процедура доступна кожній домогосподарці, то чистку інших елементів найкраще довіряти фахівцям. Такими фахівцями з ремонт стиральных машин санкт петербург є працівники центру “Сервис АБС”. . Ми часто зустрічаємося з найрізноманітнішими поломками, тому можемо провести діагностику неполадки і усунення в найкоротші терміни, як вдома у замовника, так і в нашому сервісі.

Якщо чистка не принесла бажаних результатів, потрібно заміна помпи . Тут важливо для початку озброїтися необхідною запчастиною. Це можна зробити в магазині “МегаБитСервіс”. Ми маємо власні канали поставки і працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Наш підхід до оптових закупівель дозволяє забезпечити покупців якісними оригінальними запасними частинами, або їх більш дешевими, але не менш якісними аналогами.

Наші фахівці допоможуть підібрати підходящу деталь , яка підійде саме до Вашої пральної машини. Також ми можемо провести роботи по заміні деталі з гарантією на всі проведені роботи, а також на запасні частини.