Twitter вперше проводить прямі відеотрансляції з республіканського з’їзду в Клівленді

18 липня, 23:08 UTC + 3 Таким же способом Twitter планує висвітлювати і демократичний з’їзд у Філадельфії (штат Пенсільванія) 25-28 липня
Що кредитують ©  AP Photo / John Локер

КЛІВЛЕНД / штат Огайо /, 18 липня. / Спец. кор. ТАСС Кирило Волков, Олексій Качалин /. Сервіс мікроблогів Twitter вперше почав на щоденній основі проводити прямі трансляції заходів, які проходять в рамках відкрився у понеділок в американському Клівленді (штат Огайо) загальнонаціонального з’їзду Республіканської партій США. Про це повідомили ТАСС у відділі зі зв’язків з громадськістю телеканалу CBS, з яким Twitter уклав угоду на право видео трансляции .

У робочі години з’їзду Twitter буде демонструвати відеоряд новинний інтернет-служби телеканалу, яка в прямому ефірі висвітлює республіканський форум. Дивитися трансляцію зможуть користувачі як настільної версії Twitter, так і мобільного застосування. Сервіс також буде оперативно публікувати “твіти” з найостаннішими новинами, що стосуються з’їзду, в тому числі повідомлення комментарійно характеру.

Таким же способом Twitter планує висвітлювати і демократичний з’їзд у Філадельфії (штат Пенсільванія) 25-28 липня. “Сьогодні Twitter є найшвидшим способом з’ясувати, що відбувається в світі політики, а також обговорити це, – заявив головний фінансовий директор сервісу Ентоні Ното. – Об’єднавши жваве обговорення республіканського і демократичного з’їздів разом з онлайн-трансляціями CBS, ми надамо користувачам з усього світу кращий спосіб випробувати демократію в дії “.

Twitter раніше в тестовому режимі вже проводив прямі онлайн-трансляції деяких великих заходів. Зокрема, сервіс демонстрував за допомогою своєї платформи живе відео деяких матчів з Вімблдонського тенісного турніру в Лондоні цього літа.

Загальнонаціональний з’їзд Республіканської партії США проходить в Клівленді з 18 по 21 липня. Головним завданням заходу є висунення офіційного кандидата від партії в президенти країни. Як очікується, ним має стати мільярдер Дональд Трамп, який за підсумками тривав чотири з гаком місяці етапу проведення первинних виборів залишився єдиним республіканським претендентом на висунення кандидатом на найвищу державну посаду.

Подробнее на ТАСС:
http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/3466165