Home »

Ні для кого не секрет, що для кожної групи захворювань існує певний лікар, який спеціалізується на їх діагностиці та лікуванні. Цілком очевидно, що ніхто краще кардіолога не вирішить проблеми з серцем, а якщо почався гайморит або розболілося вухо, то необхідно звернутися до ЛОРа. Проте, коли мова заходить про необхідність лікування алкоголізму , далеко не всі і далеко не відразу звертаються за допомогою профільного лікаря. Як правило, в першу чергу починаються пошуки народних методів виходу із запою і боротьби з пияцтвом, а коли вони не дають результатів, рідні хворого звертаються до лікарям і цілителям, а не до лікарів-наркологів.

З боку хворого і його близьких це непрощенна помилка, адже відкладаючи візит до ліцензованого психіатра-нарколога вони наражають на небезпеку життя і здоров’я людини. Тільки досвідчений лікар, який спеціалізується на лікуванні алкогольної та наркотическая зависимость , в стані коректно діагностувати стадію захворювання, призначити правильний медикаментозний курс лікування і надати першу психотерапевтичну допомогу хворому. Крім того, психіатр-нарколог може проконсультувати рідних щодо вірної тактики і стратегії спілкування з залежним, щоб максимально безболісно відновити нормальні взаємини всередині сім’ї і соціуму. Таким чином психіатр-нарколог допомагає не просто вийти із запою лікар даного профілю вибудовує повну схему боротьби з алкогольною залежністю виходячи з особливостей особистості і загального стану здоров’я конкретного пацієнта. Якщо хворий і його рідні будуть твердо дотримуватися цієї схеми, їм безсумнівно вдасться перемогти алкоголізм.

У наркологічному центрі “Бехтерєв” працюють тільки ліцензовані психіатри-наркологи, які завдяки своїм глибоким знанням і лікарському досвіду протягом багатьох років допомагають людям із залежністю вилікуватися і знайти нову дорогу в житті. Зверніться за допомогою до фахівців: це безпечно, надійно і правильно!