Home »

Шини Yokohama – вибір торговельної марки Mazda

Нещодавно відома торгова марка Mazda схвалила дві модифікації покришок бренду Yokohama лінійки Geolandar, рекомендуючи їх для певних моделей кросоверів свого виробництва, придбати покришки та диски салехард можно на сайті salehard.tyregrad.ru . Так для автомобіля CX-9 були обрані шини Yokohama Geolandar H / T G056, а для СХ-4 – гума Geolandar G91 цієї ж торгової марки. У першому випадку були рекомендовані типорозміри 255 / 60R18 107H або ж 255 / 60R18 108H, а в другому – 225 / 55R19 99V. Щоб краще зрозуміти, чим був обумовлений цей вибір, варто розібратися в технічних характеристиках кожної із зазначених моделей.

Особливості покришки Yokohama Geolandar H / T G056

Дана модель призначена для позашляховиків, має універсальну сезонність і ненаправленої симетричний малюнок протектора. Він складається з потрійних 3D-ламелей, що дозволяють добитися рівномірного розподілу навантаження і підвищити термін служби виробу.

Шини Yokohama Geolandar H / T G056 здатні створювати з поверхнею дорожнього полотна безліч зчіпних крайок, що позитивно впливає на показники керованості і курсової стійкості. За рахунок особливої ​​конструкції плечових блоків вдалося домогтися безшумності їзди. Для ефективного відводу рідини передбачені чотири поздовжніх канавки в поєднанні з зигзагоподібними ламелями.

До переваг даної моделі можна віднести:

  • підвищену зносостійкість;
  • високі тягово-зчіпні характеристики на сухій і мокрій поверхні;
  • відмінну прохідність;
  • низький рівень шуму при їзді.

Покришки рекомендовані для автомобіля Mazda СХ-9.

Характеристики та плюси гуми Yokohama Geolandar G91

Всесезонні шини даної модифікації примітні своєю високою прохідністю, одні однаково впевнено почувають себе на бездоріжжі і асфальті. Завдяки оптимізованому рисунку протектора вдалося домогтися рівномірності зносу і скорочення шумового ефекту. Широкі плечові блоки сприяють курсової стійкості і хорошої керованості, а також роблять гальмівний шлях коротшим. Для захисту від аквапланування продумана грамотна дренажна система, що складається з глибоких поздовжніх канавок і дрібних поперечних.

Гумова суміш, з якої виготовлені шини Yokohama Geolandar G91, має вдосконалений склад, завдяки якому забезпечуються високі тягово-зчіпні характеристики, а також знижується опір коченню. Крім того цей фактор сприяє значному продовженню експлуатаційного періоду, як і посилений каркас покришки.

Для даної моделі характерні сучасний дизайн, екологічність і надійність, вона забезпечує комфортне і безпечне пересування в будь-яких дорожніх і погодних умовах. Виріб рекомендовано для використання кросовером Mazda СХ-4.

Продукція компанії Yokohama має високу репутацію на сучасному світовому ринку шинної продукції. Виробник невпинно вдосконалює свої товари, впроваджуючи нові розробки.