Home »

Goodyear EfficientGrip SUV – гідний літній варіант для позашляховиків

Сьогоднішня наша стаття присвячена одному з найбільш успішних варіантів літніх шин для повнопривідних автомобілів. Покришки американського бренду Goodyear завоювали масу нагород в незалежних тестах. Окремо було наголошено на неперевершена керованість на сухому і мокрому покритті.

Крім визнання від професійних експертів, шини отримали ще й всенародну любов власників позашляховиків, а також шалену повагу у Тюмені шини та диски тюмень .

Переваги виробів преміального бренду

позашляховик Названа на честь першовідкривача процесу вулканізації каучуку, шинна компанія покликана впроваджувати інновації і створювати продукт високої ефективності.

Власністю підприємства є науково-дослідний центр, заснований ще в 1943 році. Авторству співробітників центру належать тисячі патентів на розробки.

Ключовою технологією, використаної в літніх покришках Goodyear EfficientGrip SUV, є FuelSaving. Назва говорить сама за себе – для шин характерна висока паливна економічність. Досягти цього вдалося шляхом застосування відразу цілого ряду рішень:

  • конструкція каркаса була істотно полегшена, що дозволило знизити опір коченню;
  • форма профілю була істотно оптимізована, що знизило деформації в зоні контакту при коченні;
  • зменшення маси шини позитивно позначилося на зниженні непідресореної маси автомобіля.

В результаті дана модель дозволила істотно скоротити витрати корисної енергії, які йшли на відновлення первісної форми покришок і зрушення з місця важкого транспортного засобу.

Чим ще примітна ця модель, так це наявністю додаткової вбудованої захисту для диска. Тепер колесам не страшні наїзди на бордюри і дорожні нерівності.

Як зазначено на сайті виробника, шини Goodyear EfficientGrip SUV призначені виключно для дорожнього використання і розраховані на швидкість 270 км / ч. Впевнено триматися на дорозі при таких оборотах шинам дозволяють елементи дизайну поверхні.

Шини Goodyear EfficientGrip SUVП’ять потужних ребер дозволяють зберігати курсову стійкість і легко управляти цими позашляховими покришками . Прорізи на них виконані некрізними, що зберігає їх високу жорсткість в будь-яких умовах. Гострі зчіпні кромки забезпечують необхідні тягові показники, а велика площа зчеплення визначила відмінні гальмівні властивості.

Плечові блоки виконані широкими і масивними, саме на них тримається безпеку при виконанні поворотів.

До складу гумової суміші для даної моделі включили кілька силики. Ця похідна кремнийсодержащими кислоти робить матеріал більш еластичним і чіпким на мокрому асфальті. Крім того, компаунд легко пристосовується до широкого температурного діапазону і має гарну зносостійкість.

Хочете купити надійні покришки для позашляховиків на літо? Придивіться до цієї моделі. У неї є всі шанси вам сподобатися. Наші менеджери допоможуть вам знайти потрібний типорозмір в будь-який день тижня.

Залишайтеся з нами, не пропустіть цінних рекомендацій експертів.