Річкові круїзи по Волзі – кращий відпочинок!

Ні для кого не секрет, що по-справжньому відпочивати треба у води – її мірний плескіт заворожує і дозволяє відволіктися від проблем, розслабитися, відновити життєві сили. Ми всі звикли, що відпустка – це поїздка до моря. Але пляжний відпочинок підходить далеко не всім. Задумайтесь – якщо відпустку на морському березі приїдається вже через пару днів, якщо хочеться різноманітності, нових вражень, і разом з тим комфорту – може набагато краще вибрати для себе такий формат відпочинку, як круїз на теплоході ?

Річкові круїзи в Росії набирають все більшу і більшу популярність. Скільки нових вражень можна отримати за дні, проведені на борту комфортабельного теплохода! Подорожі по річці – це прекрасна можливість дізнатися багато нового про країну, здійснюючи екскурсії по прибережних містах під час стоянок на маршруті. Але, звичайно, річкові круїзи – це не тільки екскурсії. На все життя запам’ятаються багряні заходи, за якими так добре спостерігати з верхньої палуби, досвітні тумани, коли аромати лугових трав з берега кружляють голову, і неповторне поєднання жаркого полуденного сонця з прохолодою від водної гладі річки. Ну а вечора під час круїзів на теплоході – це час культурних заходів. Концерти класичної музики, поетичні читання, естрадні шоу, програми для дітей – нудьгувати не доведеться нікому!

Особливо великим попитом у туристів користуються круизы по волге . Це й не дивно – такий річковий круїз дає можливість побувати в більшості міст «золотого кільця», і при цьому не робити ніяких неприємних переїздів. Навпаки, це ваш теплохід, ковзаючи по водній гладі, кожен день буде здійснювати стоянки – в Угличі, Костромі, Ярославлі … Коли золоті куполи і обриси нового міста далеко відкриваються погляду туристів, радість першовідкривачів всіх буквально переповнює, і хочеться зійти на берег якомога швидше . Для знайомства з визначними пам’ятками під час круїзів по Волзі виділяється багато часу – практично весь світловий день. Але основна прикраса всіх волзьких міст – це все-таки сама річка. І, піднявшись на борт теплохода, можна знову милуватися її широкими берегами і піщаними мілинами, слухати крики чайок і насолоджуватися прохолодою води.

Круїзи по Волзі займають, як правило, тиждень, а то і більше. Зайнятим людям складно викроїти стільки часу на відпочинок. Спеціально для них організовуються короткі круїзи по річках (маршрути вихідного дня). А для тих, хто не хоче плисти «второваною дорогою» і прагне розробити індивідуальний маршрут, існує можливість взяти теплохід в оренду . Скориставшись цією послугою, можна перетворити навіть коротку подорож в захід абсолютно незабутнє! Оренда теплохода – це якісно новий підхід до відпочинку, коли все «заточене» виключно під ваші потреби і потреби, і не доводиться підлаштовуватися під інших.

Звичайно, оренда теплохода – задоволення не з дешевих. А ось звичайні круїзи по річках доступні практично всім. Тому, якщо жага пригод переповнює, а відпустку на носі – вибирайте маршрут і вирушайте в плавання. Адже краще відпочинку, ніж круїз на теплоході, просто не буває!