Home »

Із чого складається захисна ролета !?

ролети в Донецьку, купити ролети на вікна донецкРолети в сучасному мегаполісі давно вже стали частиною архітектури в структурі безопасності. Захисні ролети діляться на кілька типів: пенонаполненние і антівандальние.Прінціпи закривання у будь-якого типу представлених ролет є однаковими, тому різница полягає в управлінні і в виборі профілю та ремонт по гарантии .

Розглянемо на даному кресленні принцип роботи ролети, і технічні характеристики захисного ролета:

1 . Ролетних полотно , з якого складається 70% загальної вартості всього роллета. Полотно роллетного типу складається з ламелей певної ширини .Размер ламелей визначається від габаритів отвору. Види ролетних профілів закривають максимальну площу до 16 м кв. 2 . Ролетні напрямні захисного короба . Матеріалом для виготовлення кріпильних елементів і ролети в цілому є алюміній високої якості прозводітелей Alutech, Aluprof.Толщіна ролетних замків грає важливу роль в довгостроковій експлуатації роллета. 3.  Через ролетні напрямні здійснюється установка захисної ролети Посилений нижній профіль роллетного полотна. У нижню планку, в залежності від типу комплектації ролети, встановлюється автоматичні замки, якщо тип управління ролети на мотузки або в нижній профіль врізається замок ригеля. 4. Захисний короб ролети . Складається з двох частин: задній частині короба і передньої знімною кришки для подальшого сервісного обслуговування ролети. Короб ролети так само виготовлений з алюмінію.

Всередині захисного короба ролети знаходиться:

  • Ортогональний вал, на нього намотується ролетне полотно,
  • Вішала для підйому ролети
  • Регулювальна капсула з підшипником
  • Інерційна пружина (в залежності від комплектації, для контейнерних варіантів з ригельним замком) Закриття з зовні
  • Ролетний шків для намотування мотузки при піднятті-опусканні роллетного полотна. Тип закриття ролети відбувається зсередини .При опусканні ролети нижній профіль досягає кінцевого положення і спрацьовують автоматичні замки.

5Бічні кришки захисного короба ролети . Кришки виконані з товстостінного алюмінію. При установки ролети захисний короб так само фіксуються, як і напрямні, для досягнення більш високої надійності від злому.

Основні поломок захисних ролет в Донецьку

Великому зносу захисних ролет в Донецьку, з вище перерахованих пунктів, піддається-ролетне полотно. Вплив навколишнього середовища на ролет призводить до підвищеного зносу ламелей і пошкодження порошкового фарбування. При використанні комплектуючих для ролет від прозводітелей Alutechі Aluprof Ваші ролети будуть служити дуже довгий час. Під час виробництва ролетних профілів роликової прокатки використовується максимально товстий алюміній допустимий нормами прокаточного верстата.

Наступним головним критерієм є пенозаполненіе ролетних профілів. При нерівномірної пенонаполненіем ролетний профіль втрачає свої фізичні своства до впливу із зовнішнього середовища.