Причини поломки захисних роллет.Ремонт ролет в Донецьку терміново протягом 1 години

ремонт ролет в Донецькупричини поломки ролет

* Захисна ролета опустилася і не піднімається

В даному випадку у Вас пошкодилися автоматичні замки розташовані всередині напрямних. Ролетне полотно складається з ламелей які фіксуються бічними пластиковими замками в які і протягнуті автоматичні ролетні замки на тросі. По закінченню часу бічні замки а саме пластик з яких вони виготовлені починає сохнути і виходити з ладу, тому відбувається частковий ремонт по гарантии роллетного полотна із заміною автоматичних замків.

* Ролетних полотно при піднятті вгору перекошується на одну зі сторін

У даній ситуації стався вихід з ладу ролетних вешалах. Ролетні вішала сприяють підняттю роллетного полотна, а при виходу з ладу одного з них відбувається не рівномірний намотування роллетного полотна на вал. Наслідки такого використання роллета може привести до пошкодження ролетних ламелей (його розтяжки), а в подальшому і заміні його.

* Зовнішнє механічне повревжденіе (розрив роллетного полотна-ламелей)

Найчастіше присходит при спробі злому захисної ролети. Розрив роллетного полотна приводить до несправності роллета .Ламелі з яких складається ролетне полотно, замінюються, але якщо несправність роллетного полотна більш ніж на 70%, тоді ремонт полотна стає невиправданим і в даній ситуації краще замінити повністю ролетне полотно. У роллетного профілю є так само алюмінієві замки, які з’єднують ламелі між собою, і при розтягуванні, пошкодженні роллета, замки приходять в несправна, кращий спосіб виходу з ситуації заміна всього роллетного полотна.

* Обрив роллетного троса або мотузки (неправильний монтаж, термін експлуатації більше 2 років, розміри -вага роллетного полотна)

Пошкодження роллетной мотузки відбувається по закінченню часу, але частіше за все не правильна установка захисної ролети залишає надалі побічні ефекти.

Якщо заміна роллетной мотузки у Вас відбувається 2 рази на рік, тоді вище перелічені пункти відносяться до Вашого об’єкту. Перевстановлення роллета в різних випадках індивідуальна. Частим випадком переобладнання ролети відбувається на автоматичні системи управління ролет . У теперішній час ціна питання состовляет 900-1200 грн в залежності від розмірів ролети, а так само великий полюс термін підвищення експлуатації Вашої ролети.