Home »

Що таке світлодіодна відеовивеска? Чим вона відрізняється від відеоекрани?

У цій статті нам хотілося б трохи розповісти про такий вид світлодіодних конструкцій як «відеовивеска» . Незважаючи на те, що світлодіодні технології увійшли в наше життя відносно недавно, дана сфера вже встигла створити свою невелику термінологію ( «біжучі рядки», «відеовивескі», «відеоекрани» і т.д.), якій широко користуються виробники і продавці світлодіодних конструкцій .

Так що ж розуміється під світлодіодним «відеовивеской»? По суті це світлодіодна конструкція, здатна відтворювати відеозображення. При цьому (враховуючи, що мова йде про вивісці) вона відрізняється відносно невеликими розмірами, а ось бути повнокольоровим їй зовсім не обов’язково. Головна відмінність «відеовивескі» від звичайної світлодіодним рядка, що біжить – це потужний відеконтроллер, який і дає цій світлодіодним конструкції більш широкі технічні можливості. У той же час ця конструкція може складатися з недорогих монохромних (одноколірних) модулів. Обдумуючи замовлення світлодіодним конструкції для цілей свого бізнесу і намагаючись при цьому заощадити, придивіться до відеороликів, які можна відтворювати на монохромного конструкції. Використовуючи трохи уяви, можна створити дуже ефектну і запам’ятовується рекламу. Невеликі відео анімації з використанням тільки червоного, тільки зеленого або тільки синього кольорів допоможуть компаніям, які використовують в символіці і логотипах якийсь свій корпоративний колір. Білі світлодіодні модулі дають шикарну можливість зробити дуже стильні рекламні ролики з ефектом «чорно-білого» кіно. Зі смаком підібраний відеоряд справить сильне враження на оточуючих. Непомітним з такою вивіскою залишитися просто неможливо. Але, звичайно, найширші можливості дає повнокольоровий «відеовивеска». Потрібно відзначити, що крім явних переваг (здатність відтворювати всі кольори) полноцвение RGB модулі мають найбільшу яскравістю, адже кожен піксель в них складається з трьох доданих ламп: червоного, зеленого і синього (Red, Green, Blue). На якій би відеовивеске не зупинили б Ви свій вибір – на монохромного або RGB, – обов’язково приділіть належну увагу відеоконтенту. Грамотно підібраний відеоряд – ГОЛОВНА УМОВА ефективності роботи відеовивескі. Темі створення роликів для відеовивесок і відеоекранів присвячена окрема стаття на нашому сайті, тому більш детально ми цю тему тут розвивати не будемо.

Чим же тоді відрізняється відеовивеска від світлодіодного відеоекрани? За якістю відтвореного зображення – абсолютно нічим. Модулі, з яких складаються ці світлодіодні конструкції, одні і ті ж, і, відповідно, зображення вони відтворюють однаково добре. Тоді чому відеоекран дорожче відеовивескі, навіть якщо порівнювати ціну за м2 цих конструкцій? Причина полягає в тому, що екран більш складний по конструкції і володіє багатьма технічними функціями, які недоступні відеовивеске (а часом їй просто не потрібні). Всі світлодіодні відеоекрани монтуються з кластерів – «кабінетів». Кожен кабінет забезпечений своїми блоками живлення, системою охолодження і окремим видеоконтроллером – ресівінг-картою, що навіть дозволяє використовувати його в якості самостійного екрану невеликого розміру. Скоммутірованние між собою кабінети управляються основним контролером екрану – сендігн-картою. Саме вона відповідає за те, щоб кожен кабінет відтворював свою ділянку зображення, а не програвав весь контент цілком. Таким чином, можна скоммутіровать екран практично необмежених розмірів. Крім того, сендінг-карта, керуюча екраном, дозволяє виводити на нього інформацію з різного роду носіїв (безпосередньо з відеокамери, за посиланням з інтернет ресурсу, з DVD плеєра і т.д.) Зрозуміло, всі перераховані чинники позначаються на ціні світлодіодним конструкції …

Повертаючись до відеовивескам, хотілося відзначити, що розміри відеовивескі обмежені потужність видеоконтроллера, який їй управляє. В даний час, прекрасно зарекомендували себе Видеоконтроллер серії HD. Наприклад, контролер HD C3 забезпечує роботу повнокольорового відеовивескі максимальними розмірами 384 см х 256 см !!! Це майже 3 х 4 метри !!! Власна пам’ять контролера становить 512 Mb. Куди вже більше для відеовивескі? Можна завантажити повнометражний відеофільм. Так, можливості підключення відеокамери та проведення Online трансляції у цього контролера немає, але, на наш погляд, для рекламної конструкції це не найважливіша функція. Ще однією відмінністю відеовивесок є те, що всі вони виготовляються в єдиному цілісному корпусі і тому більш складні в транспортуванні і монтажі в порівнянні з екранами.

В цілому ж слабких місць у відеовивесок, в порівнянні з їх старшими братами – відеоекранами, не так вже й багато, і вони з лишком компенсуються більш привабливою ціною. У будь-якому випадку, клієнту приймати рішення на якийсь конструкції зупинити свій вибір. Ми можемо тільки постаратися максимально зрозуміло пояснити технічні особливості тієї чи іншої світлодіодним конструкції.

 Ми обіцяємо і надалі розміщувати на нашому сайті статті, присвячені світлодіодним конструкціям і особливостям їх застосування.

Зробіть свій бізнес яскравіше і Вас обов’язково помітять!