Home »

Як підготуватися до фотосесії в студії?

Отже припустимо ви вирішили замовити фотосесію і для того що б не зіпсувати цей урочиста мить необхідно знати кілька простих порад і правил, про яких ми розповімо в даній статті.
І так початкова стадія це підготовка до фотосесії – при цьому не слід мучити своє тіло постійними вправами і голодуванням, все одно за тиждень великих результатів ви не досягнете а в тому що прийдете на фотозйомку виснаженими немає нічого хорошого, запам’ятайте професійний фотограф знає як виявити всі ваші достоїнства і приховати всі недоліки так що не переживайте в будь-якому випадку ви будете виглядати дуже красиво і привабливо.
що ще хотілося б порадити так це добре виспатися перед фотосесією для того що б прокинутися зі свіжим обличчям і без кіл під очима
Наступний етап це візаж – в цьому вам допоможуть свадебный визажист фотостудії в яку ви відправилися, вони за допомогою спеціальної косметики і порадять як краще зробити ваш образ.
Збираючись на фотосесію обов’язково візьміть кілька комплектів одягу і різні прикраси, це допоможе вам скомбінувати все це для того що б створити незабутні фото. Вибираючи одяг продумуєте всі деталі або радьтеся з фахівцями. Якщо задумали втілити один образ то візьміть весь одяг в цьому стилі, так само якщо вас цікавить костюмована одяг то поцікавтеся в студії чи є у них така, захопіть з собою якомога більше аксесуарів вони дуже знадобляться на зйомці.