Home »

Голлівуд

У сучасному світі дивитися кіно онлайн стало дуже актуально, Ви завжди зможете підібрати кіно для свого настрою. Вашій увазі будуть запропоновані різноманітні фільми, такі як детективи, мелодрами, комедії. Новинки серіалів, фільмів, мультфільмів, приколів. Приємного всім проcмотра на сайті http://kino2016.net/ !
Голлівуд- своєю славою зобов’язаний розвитку кіноіндустрії, історія Голлівуду починається з кінця XIX століття, коли Харві Хендерсон Вілкокс створив тут свій власний місто під назвою Голлівуд. Сам проект міста належав до Wilcoxa і склав 0,6km2. Умови в Лос-Анджелес це відмінний вибір, адже тут постійно світить сонце і сприятливий клімат для зйомок фільмів. Природне освітлення, відсутність опадів, гірські пейзажі і море з розкішними пляжами.

300px-Знак Голлівуду

Перша студія була заснована в 1911 році під назвою Нестор Studio. Наступні, які відбувалися в наступні роки, це Фокс, Loew’s Incorporated, тобто сьогоднішні Metro-Goldwyn-Mayer, Paramount Pictures, Radio-Keith-Orpheum і Warner Bros. Всі ці виробники мали також власні кінотеатри, в яких проводилися презентації фільмів. За ними тут з’явилися також менш значні звукозаписні компанії Universal Studios, Columbia Pictures / United Artists. Хоча тоді вони не мали великого значення сьогодні відносяться до кіно-магнатів.

У Голлівуді знаходиться відома на весь світ алея слави – тротуар по Голлівудському бульвару і Вайн-стріт, в який вкладено понад 2600 п’ятикутних зірок з іменами знаменитостей, які зробили великий внесок у розвиток індустрії розваг. Перша зірка з’явилася в 1960-х для Джоан Вудворд. У цьому ж районі знаходиться знаменитий кінотеатр Kodak Theatre, в якому щороку вручають статуетки “Оскар”

У Голлівуді як і раніше мають штаб-квартири найбільші компанії кіноіндустрії. Розташовані там всі найбільші і найбільш відомі звукозаписні компанії, домінують серед них “20th Century Fox”, найстаріша фабрика в цьому місті. Поруч з нею Paramount Pictures, Columbia Pictures і Classic Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Unioversal Studios, Warner Bros. Entertainment і ряд інших mnij відомих виробників.