Home »

Розподільні щити

Кожна людина має уявлення про стару проводку і про вибивання або перегорання пробок від високого навантаження. Нерідкі випадки, коли внаслідок короткого замикання виникає пожежа або ураження струмом. щит распределительный в таких випадках є невіддільною частиною системи електропостачання. Це пристрій приймає і розподіляє електрику в трифазних мережах з напругою 380 / 220В, забезпечує захист лінії при виникненні коротких замикань і перевантажень. Використовуються вони в адміністративних, житлових, виробничих, промислових і інших приміщеннях.

Які проблеми вирішує наявність розподільного щита

Дуже важливо побудувати таку електричну мережу в будь-якому приміщенні, яка б забезпечувала комфортні умови існування і роботи. Адже, якщо відключається електроенергія, ми відчуваємо себе відірваними від усього світу.  Розподільчий щит допоможе убезпечити нас від багатьох неприємностей. Які ж проблеми можуть виникнути?

  • Якщо виникає коротке замикання або великі перевантаження, несподіване зникнення струму може призвести до серйозного пошкодження електроприладів і електрообладнання, що входять в мережу;
  • Серйозні перебої енергопостачання, створює ймовірність виникнення безлічі ризикованих ситуацій для життя і здоров’я людей;
  • Завдяки модульному обладнанню, щити здатні захистити людину від ураження струмом, а відповідно його відсутність не застраховують від неприємностей;
  • Вибиті пробки дуже часто є причиною не просто зіпсованого настрою, але і сильного стресу.

Як розподільний щит може вирішити виникаючі проблеми

Назва щита саме говорить про своєї головної функції – розподіляти електричну енергію в ланцюзі, тобто щиток, приймає електрику і надалі її розподіляє. Крім цього він може брати участь у виключенні групи ланцюгів, захищає від короткого замикання і перевантажень.

У будь-яке приміщення електроенергія входить через розподільний щит . Трансформатори, або назвемо їх підстанціями, перетворюють електроенергію, що надходить з електростанцій. За електричному кабелю з підстанції в кожен розподільчий щиток надходить струм. На самому щитку проводка поділяється на необхідну кількість магістралей, для рівномірності подачі електрики. Ланцюг при цьому не буде замкнута. Замкнеться вона тільки в разі включення електроприладу або електрообладнання.

Більша кількість споживання електрики збільшує в первинній обмотці силу струму на підстанції. Тому незалежно від кількості включеного устаткування напруга розподіляється рівномірно.

Переваги індивідуальної збірки розподільних щитків

Саме індивідуальна збірка дозволяє згрупувати електроприлади в певні групи споживання в залежності від потужності, захистити їх від витоків струму. З індивідуальним підходом можна виділити пріоритетні для Вас об’єкти і необхідну кількість ліній постачань, розділити з точки зору споживання електрики, на функціональні зони будівлю або приміщення.

Роблячи вибір на користь щита індивідуальної збірки, Ви можете, грунтуючись на яку подає кресленні врахувати багато аспектів свого приміщення або будівлі, дотримуючись усіх стандартів. Креслення розробити можете Ви самі, а можете скористатися допомогою наших співробітників.