Ремонт глушника своїми руками – усуваємо неприємні звуки

Доброго времени суток, всім зацікавленим в автомобільній темі, читачам! Без сумніву будь-який транспортний засіб – складний механізм, який має цілу купу деталей, об’єднаних в різні системи, в роботі яких буває не так просто розібратися. Слава Богу існує така незамінна частина нашого сучасного життя, як Інтернет, тут можно купить глушитель . Тут Ви можете знайти багато корисної інформації щодо того чи іншого питання, що цілком реально заощадить час і гроші. Ось і ми вирішили внести свою лепту в величезний інформаційний потік мережі. Темою сьогоднішньої статті стане ремонт глушника автомобіля.
Звичайно, це не така складна деталь, як скажімо мотор, але від неї теж дещо залежить. Впевнена їздити з оглушливим звуком по всьому місту, привертаючи до себе зайвої уваги мало кому хочеться, а саме так би і доводилося робити, якби не існував глушник. Однак, можливість знижувати силу звуку не єдина його гідність, але про це трохи пізніше.
Роль глушника і ознаки його поломки Автомобільний глушник Автомобільний глушник – далеко не зайва деталь автомобіля, яка не тільки значно знижує звуковий тиск, що створюється потоком газів, що йдуть з циліндрів двигуна (акустична ефективність), а й створює протитиск ім. Це, в свою чергу, забезпечує більшу потужність двигуна, економічність палива і зниження обсягу вихлопних газів, які потрапляючи в навколишнє середовище забруднюють її. Крім того, глушник має корозійну стійкість, що значно подовжує термін його експлуатації.
У конструкції цієї деталі, умовно виділяють наступні компоненти: приймальню трубу, випускний колектор, каталізатор, резонатор, основний глушник. На практиці, дуже часто замість каталізатора встановлюється пламегаситель.
Залежно від своєї конструкції, все глушники поділяються на прямоточні і лабіринтові . Труба прямоточного типу має постійний діаметр, направляє відпрацьований газовий потік через всі камери і одночасно виконує функції як входу, так і виходу. Перевагою цього типу виступає низька засунений, в результаті чого не так сильно витрачається потужність двигуна.
Глушники лабіринтового типу обладнуються роздільними трубами: одна служить для входу потоків газу, а друга для їх виходу, до того ж хоча б в одній з його камер газовий потік має можливість рухатися довільно. Звичайно, опір при цьому зростає, а трохи втрачається, але зате звук, при певних частотних інтервалах, гаситься набагато краще. Виходячи з принципу роботи, серед глушників також виділяють: дисипативні, реактивні і комбіновані типи. глушник
Глушники диссипативного типу, завдяки звукопоглинальному матеріалу, мають можливість змінювати енергію звуку на енергію тепла. Серед його переваг – простота конструкції і більш високий рівень гасіння високочастотних звуків. Головними недоліками, більшість автолюбителів, називають меншу ефективність зниження звукових хвиль при низьких частотах і шкідливість виробництва. Реактивний глушник (його називають ще резонансним) працює за принципом складання хвиль звуку і взаємного їх знищення. Корпус цього типу включає в себе камери різної довжини, з проходить через них перфорованої трубою. Ефективність зменшення (гасіння) звукових хвиль тут залежить від ряду параметрів, таких як, наприклад, якість і кількість камер, їх конфігурації, характеру перфорирования, а також деяких інших особливостей. Саме реактивні двигуни встановлені на більшості вітчизняних автомобілях.
Корпус комбінованого типу глушників обладнаний торцевими стінками, патрубками впуску та випуску, камерами з шумоглушащім матеріалом. Такий глушник вдало поєднав в собі всі властивості диссипативного і резонансного типів, що дозволило йому використовувати їх переваги. Правда добре, коли всі системи автомобіля справно працюють і не виникає необхідності в ремонтних роботах? На жаль, так не буває … Рано чи пізно ремонту підлягає будь-яка деталь і глушитель тому не виключення. Однією з основних причин його повільного зносу є безпосередня близькість до дорожнього покриття, яке досить часто виявляється мокрим. Не на останньому місці в списку причин можливих поломок глушника знаходиться і якість дорожнього покриття: часті ямки і купини, з відскакує камінчиками явно не найкращим чином позначаються на його стані. Також справну роботу цієї деталі ускладнюють високі і низькі температури навколишнього середовища. Ремонт двигуна
Всі перераховані причини, доповнені негативним впливом вихлопних газів виявляються в корозії металу глушника, а згодом і зовсім виводять його з ладу. У разі прогорання «глушака», Ви дізнаєтеся про це практично відразу, втім як і всі інші люди, що попалися на Вашому шляху , адже його звук просто не можна буде не почути. Якщо ж забився каталізатор, то через додаткового опору, яке почнуть випробовувати відпрацьовані гази перед тим як вийти назовні, мотор почне глухнути або ж його робота на холостому ходу стане нестабільною, при цьому на приладовій панелі спалахує контрольна лампочка. Після того, як Ви точно визначили місце і причину поломки, можна приступати до ремонтних робіт. У цьому питанні, головне поставитися до проблеми серйозно, навіть якщо, її рішення здасться Вам нескладним.
Демонтаж глушника своїми руками
У питанні ремонту автомобіля, завжди простіше звернеться до фахівців і довірити свій транспортний засіб станції технічного обслуговування. Але заковика в тому, що там завжди доводиться залишати пристойну суму грошей, а з огляду на економічну ситуацію в країні, коли буквально кожна копійка на рахунку – це дуже небажано. Тому, там де можна обійтися своїми силами – краще так і зробити. Ремонт автомобільного глушника – саме такий випадок. ремонт глушника
Перед тим, як приступити до усунення з’явилася проблеми, потрібно витягти зламану деталь, тобто демонтувати «глушак». Для цієї мети Вам знадобиться набір гайкових ключів і балон з рідиною ВД-40 , якою змащуються кріпильні болти і гайки для полегшення їх розкручування. В окремих випадках, коли справа не обмежується тільки поломкою глушника і, можливо, є інші проблеми вихлопної системи, Вам також може знадобитися болгарка і зварювальний апарат. Але не будемо поки про це.
І так, після візуального огляду і обробки кріпильних елементів «ведешкой» (рідина ВД-40), в першу чергу треба дістатися до впускного колектора двигуна, до якого, за допомогою чотирьох гайок, кріпиться глушник. Однак, це не єдине місце його монтажу. За допомогою хомутів, «глушак» прикріплений до днища автомобіля практично на половину його довжини. Чи не досвідченому, в подібних справах, власнику автомобіля, може здатися, що нічого складного в тому, що б зняти кріплення і від’єднати глушник немає, але не поспішайте, все не так просто.
Досить часто, через тривалого впливу корозійних процесів, сполучна труба глушника сильно «прикипають» до інших деталей (наприклад, резонатору) і що б її витягти доведеться докласти чимало зусиль. Тут слід бути гранично акуратним, що б при спробі зняти одну деталь, не пошкодити сусідні і ще не розібрані елементи вихлопної системи. Для уникнення такого сценарію, сполучну трубу рекомендується не тягнути, а разом з глушником злегка похитувати з боку в бік. Також, отсоединяя «глушак», постарайтеся не зачепити каталізатор, який є порівняно тендітної деталлю і може просто розсипатися всередині або ж потріскатися, що викличе додаткові грошові витрати. Демонтуючи глушник, зверніть особливу увагу на стан гофри, адже часто і вона вимагає проведення ремонтних робіт.
Ремонт гофри глушника своїми руками і заклеювання дірок заміна гофри
Якщо в процесі візуального огляду глушника Ви помітили наскрізні діри, які утворюються в результаті прогорання металу і згубного корозійного впливу, допомогти в їх усуненні зможе спеціальний герметик, що витримує температуру до 1000 ° С. Купити такого помічника не проблема, адже продається він практично в кожному, більш-менш солідному, автомагазині. Перед використанням, оброблювану поверхню слід зачистити від іржі і нагару, а великі діри – додатково замазати епоксидною смолою, після чого пошкоджене місце заклеюють стеклотканью. Почекавши поки оброблена деталь трохи підсохне, її встановлюють на колишнє місце і, запустивши мотор, дають йому час попрацювати на холостому ходу (пів години повинно вистачити). Перед тим як встановити глушник на місце, не зайвим буде змастити все болти мастилом Літол-24 , а старі прокладки замінити новими.
У разі відсутності виявлення дірок, можна припустити, що виникли проблеми з гофрой глушника, яка є сполучною елементом вихлопної труби і двигуна. Ремонтувати дану деталь досить складно, оскільки вона значною мірою схильна до старіння. Найбільш простий і легкий варіант – замінити її, але при цьому вибирати потрібно тільки стовідсотково якісні деталі, в іншому випадку, доведеться робити заміну мало не щотижня. заміна гофри
Установка нової гофри не забере багато часу. Спочатку болгаркою (або іншим схожим інструментом) зрізають стару частину, потім зачищають місце зрізу і приварюють туди її заміну. Після того як деталь встановлена, перевіряється її герметичність (чи немає витоку вихлопних газів), а потім, що б забезпечити більш тривалий термін експлуатації, місця стиків покриваються фарбою. Виділяють три причини виходу з ладу цього елемента:
Перша – це пошкодження каталізатора. Якщо він засмічений, то виникає тиск в першу чергу негативно позначається на гофре, після чого пошкоджене місце розривається.
Друга полягає в абразивному впливі на гофру вихлопних газів, в слідстві зносу або пошкодження гумки кріплення «глушака» і / або подушок мотора.
Третя виходить з механічних пошкоджень обплетення гофри гравієм і хімреагентами, часто зустрічаються на дорожньому покритті.
Взагалі гофра глушника – це слабке місце всієї вихлопної системи, оскільки через складність конструкції вона практично не піддається ремонту. Представлена ​​ця деталь у вигляді еластичного вузла, головним завданням якого є поглинання вібрацій двигуна. Замінити гофру без зайвих проблем, в принципі можна, але тільки якщо вона якісна (трьох- або двошаровий з подвійною або одинарної опліткою).

Пам’ятайте! Даний вид ремонтних робіт, вимагає наявності певних знань і умінь, оскільки неправильне поводження з інструментами, особливо зі зварювальним апаратом, може нашкодити як двигуну, так і транспортному засобу в цілому, не кажучи вже про здоров’я людини.

Source: https://auto.today/bok/2519-remont-glushitelya-svoimi-rukami.html
© Avto.Today