Mazda 6

Була середа. Мені не вистачило прес-днів, і я прийшов на стенд «Мазди» ще раз цена мазда . По-перше, хотів уточнити свої власні враження про «шістці» третього покоління, а по-друге – дізнатися, як реагують на японську красуню звичайні відвідувачі Московського автосалону. Через скупчення людей з виконанням першого завдання виникли складності. Але при цьому розширилися можливості для соціальних спостережень. «У чергу, сучі діти, в чергу!», – Високий хлопець рішуче перекривав дорогу тим, хто прагнув залізти на подіум, минаючи заповітні сходинки. Зрозуміло, страж говорив зовсім інші слова, коректні і навіть ввічливі, але їх зміст від цього не змінювався. Перед сходами зібралася величезна черга. Подіум обступили глядачі. Ні, тут не роздавала автографи Анджеліна Джолі. На подіумі була виставлена ​​Mazda6!

Екскурс в історію

Перше покоління моделі Mazda6 з’явилося на світ всього лише десять років тому – в 2002 році. Пам’ятається, як в Росії «шістка» миттєво уславилася красунею. Після поновлення 2005 року «Мазда 6» стала виглядати ще краще. А друга генерація японки з Хіросіми, представлена ​​на автосалоні у Франкфурті в 2007 році, і зовсім вийшла цікавіше і привабливіше всіх своїх конкурентів. Невеликий рестайлінг, зроблений в 2010 році, трохи освіжив дизайн «шістки» і, щонайменше, не зашкодив їй.

З трьох типів кузовів, в яких випускали Mazda6 другого покоління, мені більше за інших подобався седан. Особливо виграшно, на мою думку, «шістка» виглядала в білому кольорі. Один зі своїх матеріалів про неї я так і назвав «Біла королева». До сих пір вважаю седан білого кольору візитною карткою Mazda6 другої генерації. Хоча дизайнери японської компанії своєї думки на цю тему, здається, не висловлювали.

Седан Mazda6 третього покоління на стенді Mazda Motor на Московському автосалоні
Седан Mazda6 третього покоління на стенді Mazda Motor на Московському автосалоні

душевний червоний

На цей раз все зовсім інакше. Акіра Таматані (Akira Tamatani), провідний дизайнер проекту Mazda6, відразу ж назвав головним кольором червоний, який отримав найменування Soul Red. На думку розробників екстер’єру, обраний відтінок відмінно підходить пластиці кузова нової «шістки». Однак, розуміючи, що одним кольором всім не догодиш, дизайнери підібрали ще дев’ять варіантів – всі вони вдало підкреслюють гру світлотіней, яку створює вишукана форма японського автомобіля. І все ж, як для седана, показаного в Москві, так і для універсала, прем’єра якого зовсім скоро відбудеться на автосалоні в Парижі, компанія Mazda вибрала один колір – Soul Red.

Виглядає донька Таматані і справді вражаюче – стрімкою і стриманою, яскравою і спокійною, завзятою, але з гідністю – отаке єдність протилежностей по-японськи. Але одночасно не можна не згадати про те, що слова «червона» і «красива» в російській мові мають спільне походження.

Седан Mazda6 третього покоління
Седан Mazda6 третього покоління

Я прислухався до оточуючих мене автолюбителям. То тут, то там лунали захоплені вигуки. На моє запитання про те, чи подобається машина, найчастіше відповідали Булгаковським «Ми в захопленні!».

Хоча відвідувачі, які стверджували, що модель минулого покоління краще, на стенді Mazda присутні, таких було небагато. У підсумку картина вийшла майже ідеальна – настільки райдужна, що в душу закралися сумніви: чи дійсно так хороша нова «шістка», або це результат масованої рекламної і PR-компанії, міць якої межує з пропагандою?

Седан Mazda6 третього покоління
Седан Mazda6 третього покоління

Напевно, складно скласти правильне уявлення про зовнішність автомобіля, розглядаючи його через частокіл спин і голів. Те ж саме можна відзначити і про дизайн інтер’єру: неможливо зосередитися, коли тобі дихають у потилицю. Не дивлячись на це, відвідувачі, яких я розпитував, впевнено відповіли, що новий інтер’єр їм також до вподоби.

німецький комфорт

З ними важко не погодитися. Всередині, як і зовні, нова Mazda покращала, і її інтер’єр став по-німецьки стриманий і суворий. Що, втім, не дивно – при розробці «шістки» її дизайнери орієнтувалися на BMW 3-ї серії, Audi A4, а також VW Passat. Потрібно відзначити, що сам Акіра Таматані в першу чергу виділяє Audi.

Інтер'єр седана Mazda6 третього покоління
Інтер’єр седана Mazda6 третього покоління

Краще стали не тільки дизайн і ергономіка інтер’єру, але і якість його виконання – починаючи від використовуваних матеріалів і закінчуючи підгонкою деталей. Хоча салон може здатися трохи нудним.

Зате збільшилися його розміри (мова піде про седані). Компактні розміри нового силового агрегату (про моторах і КПП – трохи далі) дозволили зрушити його вперед, що поряд зі збільшенням довжини автомобіля до 4865 мм дало можливість збільшити на 105 мм колісну базу – до 2830 мм. Найбільший виграш від цього отримали пасажири задніх сидінь: 43 мм – на рівні колін і 37 мм – на рівні стоп. Комфортабельніше стало і саме сидіння. Подушка тепер довше на 20 мм, а висота спинки збільшилася на 33 мм. Салон також став трохи ширше – на 20 мм на рівні плечей.

Габаритна ширина автомобіля збільшилася до 1840 мм (+ 45 мм), а висота машини підросла до 1450 мм (+ 10 мм).