Home »

Антигравійне і захисна плівка для авто – основні відмінності.

Нам часто задають питання: В чому різниця між антигравійної і прозорою захисною плівкою для авто ?! Слід зазначити, що защитная пленка на автомобиль прийнято називати як прозору вінілову плівку, так і антігравіную плівку в тому числі.

Антигравійне плівка для авто

Назва плівки говорить за себе. Антигравійне плівка призначена виключно для захисту лакофарбового покриття авто від дрібних ушкоджень. На відміну від прозорої вінілової плівки антигравійна плівка виготовлена ​​з поліуретану і має велику товщину. Антигравійне плівку складніше проткнути або порізати. З недоліків слід зазначити лише високу вартість, через що антигравійної плівкою покривають не всі авто повністю, а лише невеликі частини, найбільш схильні до впливаю відколів і інших механічних пошкоджень. Хоча це стосується лише брендових виробників. У нашому інтернет-магазині можна купити антигравійне плівку за низькою ціною !

Стандартний набір лекал, вирізаних з антигравійної плівки:

Вінілова прозора захисна плівка

Вінілова плівка – більш дешевий матеріал, ніж антигравійна плівка, але при цьому теж захищає лакофарбове покриття авто від пошкоджень. По суті, вінілова захисна плівка для авто має ті ж властивості, що й інші вінілові авто плівки, але так як вона прозора, то обклеювання відбувається без зміни зовнішнього вигляду авто. Відповідно, за ті ж гроші, які витрачаються на обклеювання прозорою вінілової захисною плівкою, Ви маєте можливість не тільки захистити лакофарбове покриття свого авто, а й змінити його зовнішній вигляд. Вінілової захисної прозорою плівкою часто покривається повністю частину авто, а не як у випадку з антигравійної – лише половина капота або бампер шматками.