Home »

Як вибрати брюки для хлопчика: робимо покупки з розумом

У гардеробі кожного хлопчика обов’язково повинні бути брюки – це ідеальний одяг для активних ігор, походу в дитячий сад або прогулянки по місту. Це можуть бути і звичні джинси для дітей, і штани з бавовни або нейлону, і спортивні штани. Яка б модель вам ні знадобилася, до вибору потрібно підійти набагато уважніше, ніж при підборі одягу для дорослих: діти не можуть розповісти, чи зручно їм, тому покладатися доведеться лише на власні спостереження.

Отже, ключові фактори при виборі брюки для мальчиков наступні:

1. Обов’язково зверніть увагу на посадку штанців в талії. Штани повинні не спадати з дитини, але і не стискати в області пояса. Деякі батьки вважають за краще купувати штани «на виріст», бажаючи заощадити гроші. Однак це далеко не найкращий варіант: якщо придбана дитячий одяг дівчинці або хлопчикові велика, він буде некомфортно себе почувати: штани будуть волочитися по землі і заважати при ходьбі. У цьому плані більш раціональним стане придбання одягу з регульованою лінією талії: для цього можуть використовуватися спеціальні застібки або еластична гумка.

2. Потрібно визначити довжину внутрішнього шва брюк. Деякі батьки нехтують цими вимірами, в результаті штанці виявляються занадто довгими або занадто короткими. Щоб визначити довжину внутрішнього шва, виміряйте відстань від промежини малюка до його щиколотки. Ця цифра і буде одним з ключових показників для вибору штанців.

3. Тип купуються брюк вибирають відповідно до їх призначення. Так, бавовняні і вовняні штанці добре підійдуть як шкільної форми, а джинси – для прогулянок та ігор у дворі. Спортивні штани необхідні для занять фізкультурою в школі, а нейлонові штанці захистять малюка в вітряну і дощову погоду. Максимально комфортно хлопчикові буде в штанях з бавовни: легка тканина практично не буде відчуватися на ногах. Вовняні штани будуть незамінні в холодні місяці. До речі, можна підібрати і штанці з начосом з внутрішньої сторони: в них малюкові буде не страшні навіть люті морози. Огородження ковані огорожі, металеві огорожі в Чебоксарах

Радимо по можливості, при необхідності купити дитячий одяг , здійснювати покупки разом з малюком. По-перше, так ви прищепите йому почуття смаку, по-друге, гарантовано не помилитеся з розміром штанців.