Навіщо потрібен віртуальний номер?

Віртуальна (IP) телефонія завойовує на ринку все більшу популярність, в свою чергу, витісняючи звичних операторів зв’язку. Все більше сучасних компаній віддають перевагу IP-телефонії, яка пропонує більш низькі тарифи для прийому і здійснення дзвінків, а також безліч додаткових сервісів.


Як працює віртуальний номер

Віртуальний телефон має масу переваг, які дозволять з легкістю поліпшити роботу компанії. Оскільки подібний сервіс не закріплений за певною адресою, користувач має можливість приймати дзвінки в будь-якому зручному місці. Крім того, номер буде доступний навіть в разі переїзду в іншу країну. У свою чергу, для здійснення дзвінків потрібен постійний доступ в мережу Інтернет і установка спеціального програмного забезпечення (zoiper, xlite, 3cx та т. Д.) На комп’ютер або мобільний телефон. Для користування послугою не потрібно покупка додаткового обладнання або SIM-карт.

Особливість роботи послуги полягає в тому, що всі вхідні дзвінки переадресовуються на:

  • стаціонарний або мобільний телефони
  • логін Skype
  • SIP
  • GTalk

Таким чином, абонент зможе вибрати найбільш зручний спосіб для прийому дзвінків. Крім того, виклики з декількох віртуальних телефонів можуть переадресовуватися, як на один пристрій, так і на кілька, що дозволить абоненту завжди залишатися на зв’язку.

Фотографія дівчини з телефоном


Переваги IP-телефонії

Серед важливих переваг сервісу необхідно назвати можливість підключення номера в будь-яку країну, що дозволить приймати і здійснювати дзвінки за нижчими тарифами. Тепер Ви купуєте виртуальный номер і економите грошові кошти на телефонії. Крім того, віртуальний телефон дозволить створити представництво Вашої компанії в будь-якому потрібному регіоні, завдяки чому, клієнти та ділові партнери зможуть дзвонити в Ваш офіс по локальним тарифами.

Сервіс також дозволить створити видимість присутності компанії на ринку будь-якої країни світу, що дасть Вам можливість, без істотних витрат, розширити діяльність підприємства, збільшити кількість клієнтів і ділових партнерів. Таким чином, Ви зможете заощадити на відкритті нових офісів в різних регіонах, міжнародного та міжміського зв’язку, а також створити ідеальний імідж своєї компанії. Замовити віртуальний номер телефону в 79 країн світу, Ви можете на сайті компанії, дивіться детальніше на cc.line.ru/virtual.jsp