Home »

Що відомо про фільм «Пірати Карибського моря 5». перші секрети

Прем’єра картини відбудеться 7 липня 2017 року
П’ятий фільм кіносеріі «Пірати Карибського моря» побачить світ лише через рік, і це при тому, що робота над картиною, по завіреннях студії Disney, почалася практично відразу після виходу на екрани блокбастера «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» в 2011 році. Спочатку планувалася, що прем’єра продовження відбудеться в 2015 році, потім студія відклала її на два роки у зв’язку з відсутністю готового сценарію. У нашому матеріалі ми зібрали всі відомі факти майбутньої стрічки.

Что известно про фильм «Пираты Карибского моря 5». Первые секреты

Що відомо про фільм «Пираты Карибского моря 5: Мертвецы не рассказывают сказки ». перші секрети
Продюсер кіносеріі «Пірати Карибського моря» Джеррі Брукхаймер влітку 2015 року в інтерв’ю виданню Collider заявив, що сюжет нового фільму буде максимально наближений до «піратської реальності». За його словами, в сценарії немає абсолютно ніякої магії.

Правда, оприлюднений пізніше офіційний синопсис картини, що отримала неофіційну назву «Мерці не розповідають казки», говорить про зворотне:
Джек Воробей, який переживає одну невдачу за іншою, стикається з особливо важкої проблемою: привиди піратів на чолі з жахливим Капітаном Салазаром, звинувачуючи в смерті брата Джека Горобця, вибираються з Бермудського трикутника, бажаючи смерті всім піратам, включаючи самого Джека. Його єдиний шанс врятуватися – відшукати легендарний тризуб Посейдона, що дарує абсолютну владу над морями і океанами ».

Кадр зі зйомок фільму «Пірати Карибського моря 5», фото: Джеррі Брукхаймер

У сумі чотири вийшли частини «Піратів Карибського моря» заробили в світовому прокаті майже $ 4 млрд.

Так що магія, судячи з усього, в якомусь вигляді все-таки буде присутній в п’ятій частині «Піратів Карибського моря». За словами Каї Скоделаріо, яка виконає у фільмі одну з головних ролей, нова картина за атмосферою буде найближче до найпершої частини кіносеріі.

Про це Кая Скоделаріо розповіла в інтерв’ю виданню Movie Pilot:
Продюсери хочуть повернути історію до самого її початку. Це потрібно для того, щоб герої фільму відправилися в нове епічне подорож, а також, щоб зв’язати всі події воєдино і підвести глядачів до нових сюжетним поворотам ».

Офіційний логотип майбутнього фільму
У картині Скоделаріо виконала роль дівчини на ім’я Карина Сміт, у якій, якщо вірити чуткам, буде якийсь конфлікт з Джеком Горобцем. В інтерв’ю виданню Movie Pilot актриса відкрила завісу таємниці над долею її персонажа.

Як пояснила Кая Скоделаріо, капітан Джек в черговий раз зуміє зіпсувати благе починання:
Моя героїня – Карина – астроном, вона учений. Вона бореться за право навчатися в університеті, тому що в той час жінкам подібне не дозволялося. Вона вирушає в подорож для того, щоб знайти Тризуб Посейдона – для цього у неї є щоденник з підказками. По дорозі вона зустрічається з Джеком Горобцем, який, як завжди, все псує. Це буде весело”.

Трейлер фільму «Пірати Карибського моря: На краю світу»

Повідомляється, що в грудні 2015 року зйомки нової частини «Піратів Карибського моря» завершилися – тепер фільм знаходиться на стадії пост-продакшн. У березні команді дорогого блокбастера студії Disney довелося переривати знімальний процес через травму, отриману Джонні Деппом – він пошкодив руку. Правда, вже в кінці квітня, судячи за повідомленнями продюсера Джеррі Брукхаймера, робота була відновлена. Керують процесом відразу два режисера – норвежці Хоакім Роннінг і Еспен Сандберг, до цього випустили на екрани стрічку «Кон-Тікі». Крім Джонні Деппа і Каї Скоделаріо, в картині з’являться Хав’єр Бардем (Капітан Салазар) і Брентон Туейтс, який зіграє сина Уілла Тернера. Минулого літа на виставці D23 Expo представник студії Disney заявив про те, що роль Уїлла Тернера – підмайстри коваля з Порт-Ройал, який став в результаті новим капітаном «Летючого голландця», знову виконає Орландо Блум. При цьому Кіра Найтлі до своєї ролі все-таки не повернеться. З чуток, з уже знайомих персонажів у фільмі може з’явитися капітан Барбосса, роль якого виконував Джеффрі Раш.