Одяг для немовлят

Всі діти мають дивовижну здатність до зносу всієї маси одягу, маленькі діти, здається, постійно забруднені брудом або морозивом, а новонароджені мають особливу схильність бруднити все молоком, як тільки їх одягнеш в красиву, чисту одяг (або безпосередньо перед приїздом родичів!). Тому наші малюки потребують постійного комфорті, як і відповідний одяг, часто хорошим виходом є переодягання. Слід вибирати матеріали, які поглинають вологу, натуральні, міцні і прості в догляді. Рекомендуємо Вашій увазі для новорожденных магазины недорого . Ви зможете придбати якісну і комфортний одяг для Ваших дітей, Вашій увазі буде представлено широкий асортимент одягу для дітей різного віку, за доступними цінами. Ласкаво просимо на сайт http://babyloo.ru/ тут Ви знайдете велику різноманітність дитячого одягу. Пам’ятайте також, що одяг свого немовляти або маленької дитини ви будете постійно прати.

7635882031_1

Одяг для новонародженого – яку вибрати? Багато хто боїться, що одяг для немовляти в потрібному розмірі може бути занадто тісною і при носінні може принести дитині дискомфорт. Не хвилюйтеся! Якщо у вас є сумніви, купите одяг з кнопками по всій довжині, тобто, наприклад, боді. Дуже зручний сучасний вид одягу для малюка, з успіхом замінив собою незручні сорочечки. Найважливіша перевага боді – фіксація між ніжок дитини. Тому боді НЕ задирається і не збирається, як сорочечка, що зручно, коли дитина маленька і багато часу лежить, а так само зручно, коли малюк підростає і починає багато рухатися, залишаючи поперек завжди закритою.
Светри з кнопками для немовлят можна використовувати як додатковий шар одягу. Виготовлені на 100% з акрилу або флісу. Ідеально підходять для зими, так як малюк почуває себе в них тепло і затишно, але зарекомендували себе також в прохолодні або дощові літні дні.
Шапочки для немовлят. Шапочки для немовлят доступні в п’яти розмірах: розмір універсальний, 0-3 місяці, 3-6 місяців, 6-12 місяців і 12-24 місяці. Завжди слід знімати шапку, входячи в приміщення. Рукавички для новонароджених служать не стільки для захисту від холоду, але і для того, щоб дитина не дряпав личко. Нігті ростуть у дітей дуже швидко і часто малюк потребує захисту від мимовільних рухів рук. Шкарпетки для немовлят виявляються корисними, незалежно від погоди, тому що являють собою додатковий рівень захисту. Куртки та комбінезони для малюків є останню зовнішню захисний одяг. Їх завжди слід знімати при вході в приміщення, щоб уникнути перегріву малюка.