Home »

Багетна майстерня

«Пожвавлення полотна – одна з найбільших труднощів живопису. Наділити твір мистецтва життям – в цьому, безумовно, одна з найважливіших завдань істинного художника ».

У чому ж прихований найбільший секрет картин? Для того, щоб розгадати загадку, необхідно провести аналогію: уявімо, що картина – рідкісний, дивовижної краси, діамант, який вимагає дорогоцінної огранки. Також і художній шедевр вимагає до себе бережливого ставлення, і відсутність гідного обрамлення – не сама приємна характеристика в його честь.

Виготовлення багетних рамок – процес не менш творчий, ніж створення шедевра світового живопису. Для того, щоб достукатися до серця справжнього поціновувача прекрасного, сучасні багетні майстерні в Києві руйнують кордони між минулим і майбутнім, і пропонують рами для картин в богемному стилі, який ідеально підкреслює витонченість і любов до світу мистецтва, існуючих за межами часу …

Оформлення картин – фінальний штрих майстра

Переможним вінцем в створенні сприятливої ​​атмосфери в будинку є декорування стін за допомогою картин. Щоб дотриматися всіх правил хорошого тону, не просто підкреслити особливість інтер’єру, але вдихнути в нього яскраві фарби життя, кожна картина повинна мати щось спільне. І мова зараз йде не про зображуваний на полотні подію, емоції або предмет, а про рамі.

Естетичність і розкіш, гармонія і натхнення – все це ідеально поєднується в тандемі грамотного оформлення картини з її культурною спадщиною. Кожна з них – індивідуальна і неповторна, і тільки золоті руки майстра багетній майстерні в Києві здатні підкреслити її самодостатність і унікальність.

Можливо, на перший погляд здасться, що виготовлення рамок – справа буденна і нічим не примітне, але в дійсності, процес виготовлення рамок – це практично ювелірна робота, яка не терпить відсутності творчого смаку, фантазії і спритності у того, хто за неї береться. І якщо Ви стали свідком художнього шедевра, пам’ятайте – не тільки художник – його творець, але і майстер виготовлення багетних рамок.

Всеохоплюючий художній бум, як тяга до прекрасного …

Популярність багетній майстерні в Києві не змінюється з роками, а навпаки, все більше набирає обертів. Чи пов’язано це з масовим божевіллям (в хорошому сенсі цього слова) на живопису? Хто знає … Ясно одне: справжні естети і цінителі прекрасного, а також ті, кому по кишені найбільші твори мистецтв прагнуть поповнити свою колекцію останніми новинками художньої моди.

Дизайнери інтер’єру, в свою чергу, не минуть згадати про те, наскільки шикарно картина в багетній рамі буде виглядати на одній зі стін Вашого будинку. Ми, як представники майстерні по виготовленню багетних рамок, не будемо сперечатися з цим фактом.

багетная мастерская москва – завершальний етап у створенні шедевра

Красива, емоційно насичена картина з глибоким смисловим змістом і енергетичним посилом – безумовно, яскравий акцент для прикраси інтер’єру. Якщо Ви вирішили стати учасником аукціону і зірвати великий куш у вигляді ексклюзивного шедевра живопису, то не забудьте зазирнути в нашу добру і затишну майстерню, де Вас зустрінуть привітністю і допоможуть оформити шедевр за допомогою багетной рами.

Розкіш і витонченість, простота і лаконічність гармоніюють в єдиному тандемі нашого асортиментного ряду, де представлена ​​найкраща колекція художніх рам в Україні.