Кращі насоси Гундфос для вас!

Саме в цих напрямках ми працюємо і впроваджуємо інновації, які Ви відчуваєте при використанні нашого обладнання.
Найсучасніші технології, які не мають аналогів на ринку, спрощують процес установки і використання насосів ГРУНДФОС .

Ми пропонуємо широкий асортимент інноваційних побутових насосів grundfos jp basic 3pt для реалізації будь-яких завдань. Оцініть максимальний рівень надійності, комфорту і ефективності, які гарантуються компанією  ГРУНДФОС

Купуйте оригінальне! Оригінальна насосне обладнання ГРУНДФОС рекомендується купувати в спеціалізованих торгових точках ГРУНДФОС .
Також Ви можете придбати насос ГРУНДФОС у дилерів компанії «ГРУНДФОС».
Список дилерів і список торгових точок завжди можна знайти на сайті ua.grundfos.com. Найчастіше на стихійних ринках, в дрібних магазинах існує багато китайських підробок.

Тут продавці продають насоси дешевше, посилаючись на те, що весь асортимент ГРУНДФОС робиться в Китаї. Компанія «ГРУНДФОС» закликає своїх клієнтів і українських споживачів насосного обладнання не довіряти подібної неправдивої інформації. Шановні споживачі, будьте впевнені, що оригінальне побутове обладнання ГРУНДФОС проводиться на заводах Данії, Німеччини, Італії, Франції, Сербії і Великобританії.

І тільки одна версія насосів ГРУНДФОС , вироблена в Китаї, завозиться в Європу, – насоси підвищення тиску UPA. Ця серія ГРУНДФОС завжди проводилася і проводиться в Китаї. Завод, де проводиться UPA, сертифікований відповідно до стандартів ISO 9001: 200, ISO 14 004, IMS, був побудований і належить концерну ГРУНДФОС. Переконливе прохання до всіх покупців насосного обладнання ГРУНДФОС – будь ласка, звертайте увагу на країну виробника насоса, яка вказана як на упаковці так і на самому насосі.

Якщо в процесі покупки у Вас виникли сумніви в тому, що Ви купуєте оригінальний насос ГРУНДФОС , вимагайте у продавця сертифікат відповідності. Документом, що підтверджує оригінальність насоса, є Гарантійний Талон компанії «ГРУНДФОС УКРАЇНА», який торгова організація зобов’язана видати покупцеві з кожним насосом ГРУНДФОС .
Наявність у споживача гарантійного талона, оформленого належним чином, відповідно до чинного законодавства України, дає право на гарантійний ремонт. Гарантійний талон оформлений правильно, якщо в ньому вказані:
• марка
• Артикульний номер
• найменування
• адреса організації торгівлі
• дата продажу
• підпис продавця
• друк / штамп організації торгівлі.

Зразок Гарантійного Талону компанії «ГРУНДФОС » можна побачити на сайті . Крім того, зверніть увагу на якість упаковки насоса. Логотип повинен бути на насосах ГРУНДФОС і на упаковці в незмінному вигляді. Додатково компанія «ГРУНДФОС» рекомендує при покупці насоса перевіряти наявність в упаковці з насосом «Інструкції по монтажу та експлуатації» російською або українською мовою. У разі відсутності такої, запитайте представника торгової організації видати її Вам окремо.