Шкільна форма

Як відомо часи коричневих вовняних суконь і чорно-білих фартухів вже давно залишилися позаду. Офіційно шкільну форму як обов’язкову скасували ще в 1992 році, проте, в останні роки, форма знову все частіше має місце бути в школі, хоча і в сильно зміненому вигляді. чи мають право школи вводити шкільну форму?

Так ні. У 1992 році закон скасував обов’язкове носіння шкільної форми, але не заборонив її введення за бажанням адміністрації та батьків в окремо взятих навчальних закладах, купить школьную форму можно на сайте jmd.ru

Тепер кожна школа може сама вирішувати, чи потрібна їй форма чи ні. І якщо потрібна форма, то як саме. В даний час існує безліч видів і забарвлення шкільної форми: чорний, сірий, синій, зелений, бордовий, так само дуже популярна клітка. Однак психологи рекомендують спокійні, більш стримані тони.

Постійно ходять суперечки про те, навіщо потрібна шкільна форма і чи варто її вводити школам? В даному питанні думки розділяються. Батьки, які свого часу носили шкільну форму, часто бувають проти, переживаючи, що їх дітей в чомусь обмежують. Психологи і викладачі вважають, що в формі діти виглядають не тільки акуратніше і охайніше, але форма так само робить дитину більш дисциплінованим і зібраним під час занять. Одяг зобов’язує до певної поведінки, хоча, безумовно, не одяг прикрашає людину, а навпаки.

Але задумайтеся, коли ви самі одягає костюм, ви починаєте відчувати себе зовсім інакше. Ви намагаєтеся відповідати в поведінці цього образу. Форма не містить будь-яких зайвих і яскравих деталей, які найчастіше перемикають увагу дитини на себе зі досліджуваного предмета. Таким чином, шкільна форма сприяє більшій концентрації безпосередньо на уроках.

Крім того, форма об’єднує хлопців, в якійсь мірі запобігає конфліктам за соціальним статусом і не викликає у дітей заздрості і невпевненості в собі. Діти з небагатої соціального прошарку населення часто починають комплектувати з приводу свого зовнішнього вигляду, нерідко призводить до того, що вони перестають вчитися і починають вважати себе людьми «другого сорту». Це впливає на формування особистості і залишає відбиток на все життя. Таким чином, діти більше зосереджені безпосередньо на навчанні.

Що стосується вибору форми, в даний час існує різні види комплектів, так що можна підібрати індивідуальні речі, виходячи із загальної колірної гами. Для хлопчиків ідеально підійдуть брюки, піджак, жилет, однотонна сорочка і краватка.

Для дівчаток же вибір набагато більше, крім стандартних піджаків, жилетів та брюк, в різних моделей передбачаються спідниці, сарафани, кардигани. Так що можна купити кілька комплектів і не переживати за те, що дитина буде виглядати кожен день однаково. Змінюючи До речі, навіть в межах форми, дитині не буде набридати однаковий одяг.

Хочеться додати, що деякі вважають, що в форми є свої мінуси: – Вона НЕ дает проявіті дітям свою індівідуальність, – часто форма Зроблено з НЕ найвдалішою тканини, через что до кінця навчального року, вона может віглядаті неохайно и безформно, – форма может буті незручно, в ній может буті жарко, а може буті холодно. Альо в ІНШОМУ, явніх перевага шкільної форми, более, чем мінусів.