Home »

Фасадні термопанелі з клінкерною плиткою

Поєднавши в собі німецька якість пінополіуретану і клінкер високої якості ми отримали фасадні клінкерні термопанелі. Компанія ” Термопанель ” виробляє термопанелі на високоякісному обладнанні з витримкою всіх норм і правил європейської якості.

термо-

Термопанель – це цілісна панель, площею близько одного квадратного метра, що складається з шару пенополиуретанового утеплювача, в який із зовнішнього боку як би «упаяна» клінкерна плитка ; плитка і утеплювач, таким чином, складають єдине ціле. Причому, треба відзначити, що плитка не приклеюється на утеплювач, а в спеціальній формі заливається рідким пінополіуретаном, який поступово твердне і міцно з’єднується з клінкерної плиткою, утворюючи єдину панель.

Важлива перевага панелей – естетичний зовнішній вигляд, повністю відповідає вимогам навіть дуже стягнення споживача. Облицювальні термопанелі імітують ідеальну цегляну кладку, яка зможе прикрасити фасад самого елітного заміського будинку. Широка гамма натуральних відтінків дає великі можливості для створення оригінального дизайну. При виробництві застосовуються новітні технології та покриття, що забезпечує стійкість облицювання до фізичних пошкоджень, інтенсивного нагріву, перепадів температур, вологості.

Основні переваги термопанелей:

         • пінополіуретан, що використовується в термопанелях, – один з найсучасніших і ефективних утеплювачів, він екологічний і безпечний;

         • термопанелі легко монтувати , монтаж можна здійснювати навіть в зимовий час (тільки розшивку швів слід відкласти до весни);

         • для виготовлення термопанелей Ви можете вибрати будь-який колір і формат клінкерної плитки, який Вам сподобається.

За допомогою термопанелей можна облагородити будь-яку будівлю, поліпшивши при цьому його звуко-, теплоізоляційні властивості. Щоб застосувати цей відносно новий матеріал, додатково зміцнювати фасад не доведеться: сумарна вага термопанельной облицювання не настільки великий, щоб негативно вплинути на несучі конструкції будівлі.

На сьогоднішній день облицювання термопанели фасадные цвет   є найбільш вигідною і якісної технологією для збереження тепла всередині будівлі, створення естетично привабливого фасаду і оберігання стін від впливу агресивного зовнішнього середовища.