Види автомобільних перевезень

Все більше з’являється компаній, які здійснюють вантажні перевезення, поряд з фірмами по прокату легкових автомобілів. Такі транспортные компании якутска займаються транспортуванням вантажів як всередині країни, так і за кордон.

Зазвичай до послуг компаній звертаються і приватні особи і компанії різної власності, яким потрібні одноразові вантажоперевезення.

Адже якщо компанія буде займатися періодичними перевезеннями, то їй краще придбати свій транспорт. Для разових поїздок недоцільно утримувати автомобіль з обслуговуючим персоналом. А транспортна компанія завжди в будь-який час надасть в розпорядження машини будь-якої вантажопідйомності і фірмі і будь-якій людині в справному стані. Навіть якщо вантаж специфічний або негабаритний.

Вантажоперевезення можна класифікувати виходячи з характеристики транспортування.

Першими можна вказати місцеві вантажоперевезення. Товар доставляється на невеликі відстані, наприклад, по місту Київ, при цьому замовляють послугу вантажоперевезення . І транспортуванням може займатися одна компанія.

Більш складні за своєю специфікою прямі перевезення. У такому варіанті беруть участь більше однієї транспортної компанії. Складність при доставці виникає при плануванні перевезення одним видом транспорту.

Третім варіантом є змішані вантажоперевезення. У цьому випадку вантаж доставляється до споживача із застосуванням різних видів транспорту.

Вантажі залежать ще й від розміру перевезеного товару. Якщо перевозиться вантаж вагою понад тридцять тонн, то перевезення вважається масовою. Якщо менше, то партионной. Але перевозяться і більш дрібні партії товару вагою близько двох тонн, і перевезення називається мелкопартіонних.

Також вантажоперевезення поділяються і за територією, на якій працює транспорт. Це міські – вантажні перевезення по місту, перевезення всередині країни і перевезення за кордон.

Пора року теж впливає на транспортування вантажів і вантажоперевезення називаються сезонними. Також бувають епізодичні і постійні. За часом доставки – термінова доставка і безстрокова.

Ще вантажні перевезення діляться залежно від її організації. Існують централізовані і децентралізовані. Перші контролює одна організація, а в процесі друге бере участь і вантажоодержувач.