Особливості вибору меблів для барів

Мебель для бара – це покупка дуже серйозна і вимагає відповідного підходу. Масштаб її значення для майбутнього закладу дуже великий і передбачає ретельний вибір магазину-постачальника, матеріалу виробів, кольору та іншого. Крім того, потрібно правильно розрахувати бюджет, оскільки якісна барна меблі коштує чимало, але вона може прослужити достатньо довго.

Особливості вибору меблів для барів

Головні критерії вибору

Під барной меблями маються на увазі різноманітні стільці, крісла, табурети, стелажі, ніші, полки і, звичайно ж, барні стійки. Найбільш популярним матеріалом залишається МДФ, але обов’язково вищої якості, покриття або безбарвне, або лак з відтінком. У барах вищого рівня вже встановлюють меблі з натурального дерева. Цілісна деревина, природно, і міцніше, і надійніше. При покупці уважно оглядайте вироби – патьоки лаку, бульбашки повітря і горби неприпустимі, якість повинна відповідати ціні. Також ви цілком можете поцікавитися, яким саме лаком покрита меблі – він не повинен бути високотоксичним. Обов’язково перевірте надійність всіх кріплень.

Меблі для кафе і барів

Різноманітність меблів для барів настільки велике, що дозволяє з’єднати в одному приміщенні кілька видів виробів, при цьому роблячи зонування в залежності від потреб клієнтів. Можна вибрати м’які зручні диванчики в дальньому кутку для великих компаній, що збираються провести в барі цілий вечір. Високі барні стільці та табурети з підніжками краще розмістити ближче до стійки. Невеликі столики з компактними стільцями ближче до виходу – там можуть розміщуватися ті гості, що забігли ненадовго. Таким чином, ви зможете в кожному куточку створити свою атмосферу. Але найважливіше, до чого не схилявся б ваш вибір, головними критеріями при покупці меблів для громадського закладу залишаються безпеку і практичність. Там, де великий потік людей, меблі швидше втрачає свій вигляд, тому так важливо звертати увагу на якість виробів.

Зараз існує величезна кількість меблевих інтернет-магазинів, де розміщена практично вся інформація про кожен товар, починаючи з його опису і фото, закінчуючи технічними характеристиками і відгуками клієнтів. Тому скласти загальне уявлення про той чи інший найменуванні досить просто. Але важливо також уточнити у консультанта або запросити через контактні дані сайту сертифікат на продукцію. Він повинен стати гарантією того, що ви купуєте дійсно якісний і надійний товар.

Барні стільці та столи