Підключення бездротового інтернету

Загальні відомості про підключення бездротового інтернету

 

     

У  сучасному світі інтернет є невід’ємною частиною життя. Він використовується для спілкування, передачі якої-небудь важливої і не дуже інформації, для роботи і розваг. Але, на жаль, далеко не кожен може дозволити собі використання широкосмугових оптоволоконних мереж по цілому ряду причин: віддаленість від провайдера, нерозвиненість потрібної інфраструктури, неможливість провести кабель. Як підключити інтернет на дачі і що ж робити людям, які мають велику потребу в інтернеті, які по якийсь із причин не змогли його підключити?

Саме для Вас ми знайшли оптимальний вихід з цієї ситуації! Використання лінії зв’язку, що не вимагає вкладень в інфраструктуру, є оптимальним рішенням даної проблеми.

Интернет район Северный пропонує Вам підключити бездротовий інтернет і організувати доступ в мережу, використовуючи для зв’язку радіоканал – радіоінтернет в Україні, а саме підключення до радіоінтернет в Херсонській області .

Виробники обладнання для підключення бездротового інтернету

Компанії « Ubiquiti Networks » і « Mikrotik » продовжують випускати лінію точок доступу Wi-Fi . З обладнання дли підключення бездротового інтернету себе додому або на дачу, Вам лише потрібно спрямована антена і кабель , який з’єднує їх разом. Ці прилади, які забезпечують створення бездротових мостів, відрізняються підвищеною потужністю конструкції і надійної, безперебійної роботою. Все це дозволяє використовувати радіоінтернет навіть в сильно зашумлення частотному діапазоні і складних погодних умовах.


Ubiquiti і « Mikrotik » – компанії, що виробляють точки доступу з потужним коефіцієнтом посилення сигналу, які вбудовані в спрямовану антену , що дозволяє не втрачати потужність сигналу під час його проходження по кабелю. Така точка може забезпечити швидкість бездротового інтернету в Херсонській області до 100 Мб / с, а дистанція підключення до бездротового інтернету і отримання стійкого сигналу становить не менше 30 км. Сама конструкція має «імунітет» до сильного вітру, дощу, граду і іншим погодних умов, тим самим забезпечуючи Вас безперебійної подачею радіоінтернету.

Де можна використовувати бездротове підключення до інтернет?

Вашій увазі пропонується перелік максимально популярних завдань і готових рішень для організації радіоінтернету в різних об’єктах, відеоспостереження, радиомостов, а також великих мереж:                                                                       

                                                                               

Використання в приміщеннях

Устаткування « Ubiquiti » і « Mirotik » можна використовувати в будь-яких приміщеннях і на будь-яких об’єктах для підключення радіоінтернету. У Ваших силах створити зону Wi-Fi в офісі, в готелі, торговому центрі – де завгодно! А використання радіоінтернету з компанією-виробником дає Вам можливість користуватися високою якістю інтернет з’єднання.

 

Використання підключення «Радіоміст»

Як правило, не завжди у бажаючих провести інтернет є можливість протягнути дроти до заміській дачі або іншого об’єкта для його забезпечення Інтернет-з’єднанням. В даному випадку найбільш доцільним рішенням стане проведення радіомосту. Компанії Mikrotik і Ubiquiti готові надати обладнання для створення радиомостов будь-якого рівня складності. Такий вид підключення може забезпечити безперервну подачу радіоінтернету в об’єкт на будь-яких відстанях в залежності від розташування Вашого будинку і структури рельєфу навколишнього середовища.

 

Рішення для великих мереж, забезпечення мережею Wi-Fi на вулиці

Для забезпечення мережею Wi-Fi промислового виробництва , або його поширення на вулиці, ми пропонуємо Вам наступне рішення! Потрібно розташувати на вулиці кілька станцій із змінними коефіцієнтами посиленнями і діаграмою спрямованості. Для початку, таких станцій може знадобитися близько трьох. У перспективі, якщо швидкості для всіх абонентів буде не вистачати, можна використовувати вишку радіосигналу. Завдяки цьому, Ви зможете забезпечити радіоінтернет в Україні будь-який об’єкт, будь-яку аудиторію, будь-яку будівлю і площа не залежно від розміру і призначення!

 


 

Устаткування для радіоінтернет

Компанія Ubiquiti пропонує своїм користувачам кілька видів обладнання для підключення технології радіо-інтернету в залежності від цільового призначення.

Ubiquiti AirGrid M5 WI-FI функціонує в діапазоні частот від 5470 до 5825 МГц. Ця смуга має меншу зайнятість і зашумленість ніж звичайна WI-FI з частотою 2.4 ГГц. Це дозволить забезпечити стабільну мережу Wi-Fi, які працюють за допомогою обладнання Ubiquiti.

Завдяки AirGrid M5 Ви зможете підключити радіоінтернет від Ubiquiti в домашніх умовах і створити бездротову мережу. Такий вид обладнання можна використовувати для забезпечення «всесвітньою мережею» свій будинок, дачу, готель і будь-який об’єкт, розташований за містом.

З його допомогою Ви зможете забезпечити максимальну швидкість радіоінтернету в Україні, яка досягає до 100 Мб / с.

Завдяки AirGrid M5 , яка має сітчасту структуру, точка доступу не боїться будь-яких погодний умов, а родючості Ubiquiti повністю захищена як від вологи, так і від пилу. Провівши радіоінтернет за допомогою обладнання Ubiquiti, Ви отримуєте надійного помічника в забезпеченні всесвітньою павутиною на довгі роки.

Для забезпечення мережі Wi-Fi в промислових масштабах, потрібно використовувати декілька інше обладнання.

Для невеликої кількості користувачів актуальною буде точка Mikrotik SXT Lite5 – бездротове пристрій зовнішнього виконання з інтегрованою антеною 16dBi MIMO 2×2 діапазону 5ГГц, працює в режимі 802.11 a / n MIMO 2×2. Частота процесора 600МГц дозволяє робити все що завгодно без втрати пропускної здатності.

Потужний процесор дозволяє використовувати обладнання в якості сервера для авторизації користувачів на станції. Ви зможете налаштувати швидкість і обмеження на трафік.

SXT Lite5 функціонує на відстані 5 км. Його можна використовувати як для створення підключення точка-точка, так і для створення мережі.

Для того щоб забезпечити мережею масштаб операторського рівня, потрібно правильно і грамотно визначитися з усіма геологічними чинниками. Однак не потрібно забувати, що для такого з’єднання, абонентам необхідно також використовувати потужні точки доступу, адже базові роутери не впораються з таким завданням і не забезпечать з’єднання зі станцією.

Як правильно підключитися до бездротового інтернету?

Не дивлячись на уявну простоту самостійного підключення до бездротового інтернету у себе вдома, на дачі або в своїй організації, даний спосіб може призвести до багатьох помилок і до втрати грошей. Що б уникнути будь-яких помилок при підключенні радіоінтернет, зверніться до фахівців, і вони проведуть дослідження і підберуть правильне обладнання для забезпечення Вас і Вашого об’єкта якісним радіоінтернет в Херсонській області, від компаній Mikrotik і Ubiquiti.

                                                                                            Підключивши Радіоінтернет Ви отримуєте такі переваги:

  • Ви можете підключити інтернет навіть у найвіддаленіших від цивілізації куточках України;
  • Вам не потрібно свердлити стіни і довбати велика кількість дірок! Компактні розміри не зіпсують зовнішнього вигляду об’єкта, а користувач навіть сам зможе встановити обладнання – його монтаж легкий і доступний;
  • При переїзді Ви зможете забрати все обладнання з собою. Вам залишиться лише зв’язатися з нами і зробити монтаж;
  • Вам не страшна крадіжка ВАШОГО кабелю – повітря вкрасти або відключити неможливо.
  • Відсутність обов’язкової щомісячної абонентської плати. Ідеальне рішення для об’єктів із сезонною роботою або дач. Плати тільки коли користуєшся Інтернетом.
  • Низька абонплата і ціна підключення.

Сьогодні, якість мереж, побудованих на технології RadioEthernet, у всьому перевершують старі провідні, перевантажені, телефонні ліній. Забезпечте себе якісним радіоінтернет за допомогою обладнання від Mikrotik і Ubiquiti.