Генератори водню Peak Scientific серії Precision

Генератори водню Peak Scientific серії Precision

Генератори водню peak scientific серії Precision використовуються для виробництва водню, що застосовується в якості газу носія і газу для полум’я в газохроматографічних системах, в тому числі для високоточного аналізу слідів речовин.

Висока чистота виробленого водню
поглиначі і регенеративні PSA-осушувачі в генераторах водню Peak Scientific Precision забезпечують необхідну для хроматографії чистоту отримуваного газу (99.9995%). За допомогою генератора водню особливої чистоти може бути отриманий водень чистотою 99.9999%.

Безпека
Перевірена технологія PEM , застосовувана в генераторах серії Precision , забезпечує безпеку і надійність роботи пристрою. Генератор виробляє водень “на вимогу” і не накопичує газ в системі. Для забезпечення додаткової безпеки, прилад оснащений внутрішнім датчиком виявлення витоків з автоматичною функцією відключення. В якості додаткового обладнання також доступний детектор витоків водню в печі (див. Додаткові аксесуари).

Простота в роботі і обслуговуванні
– Генератор має невеликі, компактні розміри.
– Швидкий, легкий запуск і завершення роботи приладу.
– Автоматичне завантаження насоса в стандартній комплектації.
– технічне обслуговування обмежується заміною картриджа деіонізатор.

використання в складі високопродуктивних систем
Передбачена можливість об’єднання декількох генераторів Precision в загальну систему для використання в установках, які споживають великі обсяги водню.

додаткові аксесуари
Ви також можете придбати додаткові аксесуари для даного генератора водню: зовнішній детектор витоків водню в печі , кабелі межгенераторного з’єднання і підвищують трансформатори. http://avanta.by/index.pl?act=PRODUCT&id=48