Автобусні тури на Чорне море з Казані

 

   Найпопулярнішим напрямком для росіян безсумнівно є чорноморське узбережжя Краснодарського краю. Популярністю у туристів користуються такі курорти як Анапа, Витязево, Геленджик, Кабардинка, Сочі і Лазаревське. Зазвичай дорога на автобусі до Черное море из Казани для жителів Марій Ел займає 36 годин. Автобус виїжджає ввечері, їде ніч, наступного дня, і ніч, і приїжджає вранці. Перевагою виїзду ввечері є те, що туристи приїжджають вранці і не втрачають цілий день, а після прийняття душу з дороги відразу йдуть на море.
Багато росіян їдуть в Краснодарський край на автобусі через брак ж / д квитків в касах РЖД, особливо в липні -серпні. І ще нюанс: наприклад, в Геленджик на поїзді не добратися – треба їхати до Новоросійська, а потім ловити таксі або шукати маршрутку до курорту. А якщо у туриста багато речей, то в маршрутному таксі буде вкрай незручно їхати. За статистикою автобусними турами користуються більшість людей не тільки в Росії, але і у всьому світі.

Переваги автобусних турів на Чорне море:

1. Відносна дешевизна турів.
У порівнянні з ж / д турами автобусні тури дешевше в 2 рази, а з авіа турами – як мінімум в 4 рази.
2. Мобільність
Наприклад, автобус проїде туди, куди не зможе проїхати поїзд і не літає літак
3. Великий обхват пам’яток
Автобусні тури, як правило, насичені, і дають можливість за короткий час побувати в багатьох туристичних місцях і подивитися велику кількість тур об’єктів
4. Згуртованість туристичної групи
Зазвичай, люди в автобусному турі знайомляться один з одним, спілкуються, і ходять по екскурсіях загальною групою, і через кілька днів всі один одного вже знають. І якщо турист відстав від групи або, ще гірше, загубився, його обов’язково будуть чекати або шукати, так як в автобусі проводиться перекличка і перерахунок перед від’їздом.