Home »

Чорноморські курорти – першокласний відпочинок при мінімумі витрат

Якщо ви хочете, щоб відпустка залишив приємні спогади, був корисний для здоров’я і при цьому цілком доступний, кращим вибором буде Автобусные туры из Казани . Зараз все більше росіян і жителів ближнього зарубіжжя вибирають чорноморські курорти на Півдні нашої країни. Яку б частину узбережжя ви не обрали, там напевно знайдеться відповідна готель, пансіонат, база відпочинку або гостьовий будинок.

З чим, перш за все, асоціюються думки про ідеальний відпочинок? З жарким південним сонцем, прозорим теплим морем, освіжаючим морським вітром і захоплюючими екскурсіями. Це те, що надає вам заряд енергії і радості, що зігрівають ваші будні протягом цілого року. Відпочинок на морі не тільки приємний, а й корисний як лікування, оновлення організму після накопиченої за рік втоми. І для цього не обов’язково їхати в далекі країни, адже, крім доступності, у відпочинку в наших широтах є й інші переваги. Це відсутність будь-яких проблем з переїздом або перельотом, легка адаптація до клімату і можливість розплатитися за всі послуги, не змінюючи валюту.

Краснодарський край – місце для відпочинку, ні в чому не поступається багатьом курортам світового рівня. Недарма пансіонати і санаторії Краснодара користуються чималим попитом не тільки серед росіян, а й серед жителів сусідніх країн. Поєднання моря, унікальних ландшафтів і цілющого повітря робить це місце одним з чудових витворів природи, що сприяють підтримці природного балансу в організмі людини. Така відпустка дійсно запам’ятовується на все життя.

Анапа Лазаревське Сочі

Багато лікарів рекомендують своїм пацієнтам проводити відпустку на Кубані. Це місце, де буквально все сприяє прекрасному фізичному і душевному стану – пейзажі, цілющі води, лікувальні грязі. Сади в цьому районі славляться своїми фруктами, особливо виноградом.

У чому секрет Чорноморського регіону, чому лікування в місцевих санаторіях настільки ефективно? Головне – повітря, що містить солі брому, йоду і хлору. Ці елементи незамінні для підтримки нормального самопочуття людини. Тому деякі вчені вважають, що вплив морського повітря на організм не замінять ніякі ліки. Додайте до цього загоює солоної води на рани і рубці. А з деяких прісноводних озер, що знаходяться вздовж узбережжя, можна черпати цілющу мінеральну воду.

Незамінні Чорноморські курорти і для любителів гострих відчуттів. Можливість зайнятися улюбленою справою знайдуть альпіністи, любителі рафтингу (спуску по гірських річках), дослідники печер, рибалки, серфери і мисливці. Великою популярністю серед туристів користується занурення в костюмі аквалангіста до затонулих кораблів. Такий вид екстремального спорту називається рек-дайвінгом. Видовище дійсно незабутнє. Воно переносить учасників підводного екскурсії в далеке минуле, коли лежать на дні кораблі ще борознили морські простори.

Абхазія Абхазія Крим

Півострів Крим славиться вражають уяву пейзажами і різноманітною, надзвичайно мальовничою природою. Ви знайдете тут прекрасні сади, степи, дивовижні печери і, звичайно, величні гірські масиви. Не менший інтерес для туристичних екскурсій представляють і культурні пам’ятки цього регіону.

Ще одне прекрасне місце для відпочинку в ближньому зарубіжжі – Абхазія . Цей курорт славиться чистісінькою морською водою, чудовою кавказької кухнею і гостинним народом. До ваших послуг безліч екскурсій, які допоможуть краще пізнати історію Кавказу і насолодитися краєвидами.

Неважливо, чи віддаєте перевагу ви розслаблятися на пляжі, або, навпаки, є шанувальником активного туризму, кращі курорти Чорного моря чекають вас!