Home »

Сам собі банщик або правила поводження з віником

venikДеякі шанувальники бани в одессе та їх банник процедур не уявляють відвідування парної без використання віника. Тим не менш, багато відмовляють собі в цьому задоволенні, так як не терплять поруч присутності сторонньої людини, хлище їх віником.

Для того, щоб повною мірою насолодитися походом в улюблений заклад і випробувати на собі всі принади його процедур, необхідно навчитися паритися з віником самостійно. Розташуєтеся на полиці в горизонтальному положенні, злегка зігніть в колінах ноги і починайте погладжувати їх віником. Зупиніться в районі тазу. Помасажуйте кілька разів передню і задню поверхні. Піднімаючи віник від стегон з боків і живота, перейдіть в область грудей. По черзі піднімаючи вгору руки, поплескайте віником по кистях і плечах. Для того, щоб пропарити спину і таз, необхідно перевернутися з боку на бік. Шию можна парити в сидячому положенні.

Закінчивши з погладжуванням, можна приступати до поплескування, які відбуваються в тому ж порядку. На заключному етапі застосовується розтирання.

Ділянки тіла, які піддаються найбільшій напрузі і турбують неприємними відчуттями, повинні бути пропарені з особливою ретельністю. Швидкість руху віника – обернено пропорційна температурі в парильні. Віник повинен практично зріднитися з тілом, стати з ним єдиним цілим. Якщо температура в сауні знизилася, то швидкість рухів можна збільшити, а знаряддя час від часу піднімати вгору.

Не варто сподіватися, що самостійний масаж віником принесе настільки ж гострі відчуття, як і традиційний з банщиком. Ці дві процедури досить сильно відрізняються один від одного. Метод і кут їх виконання зовсім різні. Як би ви не старалися, але не зможете дотягнутися до певних ділянок тіла. Хоча в самомассаже є і свої переваги: ​​можна контролювати силу дій і не доводити до появи синців.

Вирішіть ви виконати самостійний масаж віником або запросіть для цієї процедури професійного банщика, головне, щоб відвідування сауни приносило тільки користь і найпозитивніші емоції.