Канадський зруб. Канадська рубка.

Дана стаття присвячена такій технології будівництва дерев’яних будинків як канадський зруб.

Коли ми приходимо до бажання купити зруб будинку або лазні, найчастіше відразу думаємо про матеріал майбутнього зрубу. Колода або брус? Колода дике або оциліндрованої? Брус клеєний або профільований?

Але важливий не тільки матеріал зрубу, а й яка рубка використовується при його будівництві. За століття ремесло рубщика будинків удосконалювалося і в даний час налічується більше семи різновидів рубки.

Зараз в Україні найбільш часто використовуються два види: російська рубка (використовується російська напівкругла чашка) і нова для нашої країни канадська рубка (використовується канадська трапециевидная чашка).

Саме від назви чашки даний зруб і отримав свою назву « канадський зруб ». Також на назву технології вплинуло і те, що такий спосіб рубки найбільшого поширення і застосування отримав в Північноамериканському регіоні, зокрема в Канаді.

Про плюси і достоїнства традиційної російської рубки написано і сказано чимало, тому зараз мова піде про канадської рубки .

Канадська рубка схожа на норвезьку, але тільки стосовно до круглого колоді.

Вважається, що ” канадская чаша ” – більш міцне і “тепле” з’єднання, ніж звичайна кругла чашка, так як при канадської рубки стіни зрубу виглядають суцільним масивом, відсутні зазори між колодами.

Основною особливістю такої технології є трапецієвидна форма чаші, яка сприяє відсутності зазорів. Завдяки цій особливості форми чаші, з’єднання виходить щільним і дуже точним. І навіть після усушки та усадки, якщо канадський зруб гостріше правильно, значні щілини між колодами не утворюються. Ще однією відмінністю  канадського зрубу є наявність затеса знаходиться в районі кутів зрубу.

При будівництві в канадську чашку утеплювач в швах практично не видно за рахунок форми венцових паза – його краї щільно прилягають до нижньої колоди – він виконується з поднутреніем, трохи меншим радіусом, ніж у нижчого колоди. Це дає можливість закрити утеплювач від дощу, вітру і птахів. Повторної конопатки при канадської рубки найчастіше не потрібно.

Етапи рубки канадського зрубу не відрізняються від традиційного.

1. Зруб збирається на нашій виробничій території. Під час першої збірки звертається увага на зовнішній вигляд зрубу і на наявність зазорів. Замовник спочатку приймає зруб.

2. Зруб розбирається, вантажиться і транспортується до Замовника. Фундамент на момент транспортування зрубу повинен бути вже залитий. Потім відбувається збірка зрубу на фундаменті, тривалість якої становить до 2 тижнів.

3. Після закінчення одного-двох років закінчується усушка деревини, діаметр колод зрубу зменшується на 5-10%. В процесі усадки колод вони всідаються в місце, що звільнилося, але завдяки формі канадської чаші і наявності затесов, зруб залишається без зазорів.

4. Тепер можна приступати до дизайну і зовнішній обробці канадського зрубу. Тривалість цього процесу залежить від багатьох чинників і в першу чергу від потреб Замовника.

В Україні найбільш часто будинки за технологією дикий зруб будують із застосуванням канадської чашки, але канадську рубку можна використовувати і при будівництві будинку з оциліндрованих колод.

У нашій країні деякі будівельники зрубів, які позиціонують себе як «будівельники елітних канадських зрубів» пояснюють високу ціну на свої вироби складністю виготовлення канадської чашки і канадського замку. Але попросіть будь-якого рубщика зрубів об’єктивно відповісти на питання яку чашку складніше зробити російську або канадську? Більшість відповість: «однаково» або «канадську легше». Все-таки в колоді вручну легше зробити трикутний паз, ніж круглий.

Ми в свою чергу, вважаємо, що професіонали своєї справи, якими є наші закарпатські рубщики зрубів, якісно побудують дерев’яний будинок по будь-якої технології.