Home »

Daewoo (Деу)

Daewoo є південнокорейською компанією, заснованою в 1967 році, в якості промислового Co. Daewoo, Ltd. Це одна з провідних компаній в Південній Кореї, разом з Hyundai і SK Group. Компанія була перейменована в корпорацію Daewoo в 1982 році, коли об’єдналася з Daewoo Development Co., Ltd. і в 2000 році стала Daewoo International Corporation.

Цей південнокорейський бренд спершу не був настільки успішним. Початок його розширення на міжнародному рівні в 1995 році було перервано економічною кризою, яка охопила Азію в 1998 році. У зв’язку з фінансовими проблемами, Daewoo Motors була продана General Motors і стала нижчим дивізіоном компанії.

Поточні моделі автомобілів Daewoo відповідно до General Motors включають Leganza, Nubira і Lanos. За межами США, продаються інші моделі: Matiz, Kalos, Lacetti і Tacuma. Під егідою GM корпорації, запчастини для цих нових автомобілів марки Daewoo, не важко знайти. Однак, деталі для моделей, спочатку розроблених південнокорейською фірмою знайти досить важко. Але це не буде для Вас проблемою, оскільки ми ЗНАЄМО ДЕ ЇХ ДІСТАТИ.

Якщо у Вас виникла потреба відновлення, ремонту і заміни запчастин Daewoo – не соромтеся проконсультуватися телефонуйте за телефонами вказаними на сайті.

У нас є запчастини для всієї лінійки автомобілів Daewoo. Грати, бампер, крила, оптика і багато інших корпусних запчастин Daewoo, а також електрообладнання, запчастини для ремонту системи двигуна, підвіски і трансмісії. Всі автозапчастини мають високу якість і здатні змусити ваш автомобіль працювати ще краще. Ми ретельно підбираємо кожну запчастину, щоб задовольнити всі ваші конкретні потреби.

Широкий асортимент продукції і кваліфіковане обслуговування – ось лише перші дві причини придбати запчасти дэу у нас!