Рулетки CS: GO – секрети і шанси на перемогу

 

Розповідь піде про поширених нині рулетках cs go і невеликих тестів на предмет їх роботи. Web-рулетки кс го, це новинка в ігровому світі ставки кс го рулетка , на таких сайтах можна, наприклад, за один рубль виграти безліч речей які брали участь гравців. Шанси звичайно різні, але є у всіх. Така рулетка підійде для гравців, які хочуть поліпшити свій інвентар і для цього можна поставити свої наявні речі гри Counter Strike: Global Offensive. Випадковим чином вибирається переможець, він отримує все що стоїть на кону. Є звичайно й деякі тонкощі в правилах, чим вище ваша ставка, тобто цінніше поставлена ​​річ, тим вищі шанси на перемогу, але це діє не завжди. У ролі ставок можуть виступати різні речі світу CS GO, це може бути скіни, зброя, обмундирування і подібне.

Цікавий момент з особистого досвіду гри в рулетку CS GO

Граючи в таку лотерею на популярних сайтах не раз виходило ситуація, коли ставка гравця була одним кейсом за рубль, а проти нього виставлялися дуже круті кейси з хорошими речами. Аж ось роздався зненацька, на подив усіх учасників, рулетка cs go , віддає банк гравцеві зі ставкою в один рубль, все звичайно ж в шоці, особливо переможець. Такі кардинальні виграші іноді трапляються, про що свідчать відгуки гравців, які частенько люблять пограти з фортуною в надії модернізувати свій інвентар новими фішками.

Як можна збільшити шанси на виграші?

Багато людей задаються таким питанням і відповісти на нього не так легко. Ось пара схем гри, які можна використовувати і які є найпопулярнішими:

1. Грати на маленькій ставці і чекати удачі, як описано вище. Цим способом користуються велика кількість людей, але потрібно розуміти, що в такому підході шанс виграшу буде мінімальним і чекати перемоги можна довго.

2. Грати на великих ставках, задавлівая інших своєю ціною. Головний недолік звичайно ж в фінансовому вкладенні і не рідко в досить великих розмірах, але плюсом такого підходу високі шанси на приз, можна навіть сказати дуже високі.
Яким способом скористатися вирішувати вам і наявними в кишені грошей, але ніхто не забороняє комбінувати і вибудовувати власну стратегію гри, досвід допоможе вам визначити власну схему гри, яка і буде основною.

Правила гри в рулетку CS GO

Якщо говорити узагальнено, то правила прості до неподобства, потрібно поставити будь-який наявний у вас предмет, який має деяку вартість, чекаємо, коли те ж саме зроблять інші гравці. Тут ще можна відзначити наявну тонкість, коли до кінця до кінця часу залишається кілька секунд, швиденько додаємо ще що не будь цінне, тим самим різко збільшуємо шанси на виграш, але це теж домисли і не дає якоїсь гарантії. Коли всі ставки зроблені відбувається випадковий вибір і виграш відправляється самому вдалому гравцеві зараз.