Home »

Ремонт квартири без головного болю

   Нарешті закінчилася сніжна зима, розтанув сніг, і Ви знову з радістю збираєтеся на Вашу улюблену дачу. А що Вам варто поєднати цю приємну справу з іншим, дуже важким, але таким потрібним подією в нашому житті – ремонтом квартири? Сказано – майже що зроблено. Адже головним моментом тут є правильно прийняте з Вашого боку, рішення.

   Можна ж ремонтувати квартиру під час Вашої відсутності, тобто поки Ви живете на дачі. А це цілих п’ять або шість місяців, – можна навіть зробити повний капітальний ремонт трикімнатної квартири з переплануванням.

   Ось тільки цілком логічне запитання – з чого почати?

   Починати слід з того, щоб визначитися, а що, власне, Ви хочете побачити в результаті виконаного ремонту. При необхідності можна (і навіть потрібно) скласти дизайн-проект приміщень. Далі йде приблизний підрахунок обсягів робіт і планування коштів на ремонт квартири. Варіантів тут, як завжди, кілька. Зазвичай вибирають з трьох існуючих – це щоб надійніше було.

Варіант перший.

Ремонт квартир самостійно   Вирішили робити ремонт самостійно: один з домочадців займається цим питанням, відправивши інших на дачу. Сам промальовує картинки майбутніх змін, веде за традиційною схемою підрахунок обсягів робіт, замовляє і приймає будівельні матеріали, наймає робітників і сам контролює технологічний процес ремонту, вчасно звільняючи приміщення і пересуваючи меблі. Тут також доведеться вирішувати такі важливі питання, як вивіз сміття і прибирання сходових майданчиків в процесі ремонту. Цей варіант хороший і можливий, якщо сам добре розбираєшся в ремонтах і в сучасних будівельних матеріалах. Один недолік – майже не залишається вільного часу на відпочинок, в той час як інші члени сім’ї насолоджуються відпочинком в повній мірі. Але що не зробиш для своєї улюбленої сім’ї?

Варіант другий.

Ремонт квартир за рекомендацією   Ремонт можна довірити за рекомендаціями знайомих, гарній бригаді, залишивши на їх піклування всю квартиру, а самому, зрідка з’являючись, вирішувати які – то нагальні питання. Бригада на вибір може надати фотографії варіантів дизайнів квартир своїх, вже раніше виконаних, робіт. Потім, виходячи з обраного варіанту і Ваших побажань, ремонтна бригада самостійно зробить підрахунок обсягів робіт, розрахунок матеріалів, визначить заробітну плату, зробить закупівлю всього необхідного і якісно виконає роботу, згодом прибравши за собою сміття. В даному випадку від Вас просто потрібно грамотно, правильно скласти двосторонній договір із зазначенням реальних термінів виконання робіт і наданням гарантії на виконані роботи.

Варіант третій, оптимальний.

Ремонт квартир в будівельній компанії   При наявності достатньої суми коштів на ремонт квартир цены в москве раменское егорьевск воскресенск коломна , найкраще це клопітка захід довірити перевіреної фірмі, укласти з нею договір і не мати ніякого головного болю з приводу проведення робіт. В даному випадку, слово “перевірений” означає не тільки те, що Ви довірилися радам і рекомендаціям друзів, але також і те, що Ви звернули увагу на такі важливі характеристики, як час роботи компанії на ринку будівельно-оздоблювальних послуг (стаж роботи компанії) , на відгуки її клієнтів, а також на портфоліо даної компанії. Спочатку визначившись з видами ремонту, досвідчені фахівці фірми: дизайнери, виконроби і кошторисники дадуть цінні рекомендації по грамотному проведенню ремонту, зроблять дизайн-проект і видадуть кошторис. Вибравши варіант і заплативши передоплату на придбання матеріалів і на транспортні витрати в розмірі від 30% до 50% за обопільною домовленістю, або використовуючи поетапну схему оплати (оплата проводиться за кожен виконаний етап ремонтно-оздоблювальних робіт), Вам залишиться тільки чекати виконання замовлення, зрідка контролюючи на якій стадії знаходиться процес ремонту. Будівельна компанія забезпечить гідне проведення ремонтних робіт, дотримуючись усіх правил техніки безпеки і пожежної безпеки, а також культуру виробництва – адже справжні фірми дорожать своєю репутацією і тут не доведеться вирішувати спірні питання з сусідами по прибиранню сходової клітки після ремонту. Правда, в цій ситуації існує один маленький нюанс – за роботу будівельної компанії доводиться платити накладні витрати і планові накопичення, але це, напевно, варто того, щоб виконати ремонт без зайвого головного болю, встигнувши завершити його до закінчення дачного сезону і порадувати домочадців сучасним дизайном квартири і просто чудово виконаною роботою.

Висновок.

Квартира після ремонту   Що з вищевказаного можна прийняти на озброєння? Швидше за все – третій варіант, який безболісно дозволить поєднати приємне з корисним: і квартиру облаштувати саме так, як Ви завжди мріяли, і відпочити зможете в повній мірі. Таким чином, можна отримати оновлену відремонтовану квартиру з сучасним дизайном і виростити прекрасний урожай на дачі. Звичайно, вийде трохи дорожче, але ж в житті все закономірно, за все доводиться платити і за відсутність головного болю в тому числі.

Правильний вибір – запорука успіху!