Оформлення ікон в деталях

 

В даний час в моду увійшло жіноче рукоділля. Як ніколи процвітають вишиті картини, створені бісером, нитками або змішаної технікою. Чудовим твором мистецтва є вишиті ікони. Однак щоб ця річ стала дійсно прекрасним доповненням вашого інтер’єру і радувала око іншим, повинна бути підібрана красива, гармонійна рамка для ікони . Тільки на перший погляд здається, що рамка для ікони може бути проста і підійде навіть рамка стандартного розміру, але підібравши невідповідну, можна зіпсувати ваш твір. У правильному виборі вам допоможе багетна майстерня Віртуоз, яка здійснює оформлення ікон і індивідуально для кожної роботи підбере і створить прекрасну рамку.

Рамка для ікони може бути замовлена в онлайн режимі, на нашому сайті, ви просто вказуєте всі необхідні параметри вашої роботи.
багетная мастерская кузьминки виготовляє рамки тільки під замовлення клієнта з пластикового багета, враховуючи всі деталі вашої ікони. Щоб рамка для ікони було зроблено ідеально, потрібно точно виміряти розмір роботи, адже канви не повинно бути видно, вишитий малюнок також не повинен стискатися рамкою, але в той же час вишивка повинна надійно прикріплятися до задньої стінки.

Якщо ваша ікона вишита бісером, то найчастіше оргскло ставлять прозоре, щоб не приглушати блиск бісеру. Якщо ікона вишита нитками, то закрити її попереду можна антивідблиску оргстеклом. Іноді для оформлення ікон використовують паспарту або роблять подвійний багет, в такому випадку ікона виходить в об’ємному окладі. Найчастіше рамка для ікони вибирається золотого кольору, різьблені, з широкого багета . Таке оформлення ікон надає роботі певне велич, неповторну цінність і підкреслює вміння майстри. Також золотиста рамка для ікони вдало поєднується з пастельними квітами вишивки, вдало вписується в дизайн будь-якої кімнати і відразу привертає до себе увагу.

Вибираючи оформлення ікон враховуйте переважні кольори у вишивці.

Майстри виконають для вас краще оформлення ікон, з огляду на всі ваші побажання і особливості кожної роботи. Рамка для ікони у нас за дуже привабливою ціною, наша майстерня працює з пластиковим багетом, тому ваша картина не буде важкою, і ви з легкістю повісите її, не побоюючись, що вона впаде.

Наші консультанти порадять і розкажуть, яка рамка для ікони підійде саме до Вашої роботі, також ми пропонуємо повне оформлення ікон з натяжкою канви, тобто комплексний підхід. Оформлення ікон, зроблених Вами, будь то вишивка бісером або нитками, повинна гармонійно підкреслювати майстерність, вміння і праця автора