Особенности американских и канадских школ

Дорога в майбутнє

США і Канада відносяться до числа країн з найбільш прогресивними освітніми системами в світі. Згідно з дослідженнями міжнародної програми з оцінки досягнень учнів (PISA), в 2016 році канадські школярі виявилися в першій десятці за трьома основними напрямками: читання, математика і природничі науки.

Обучение в частных школах США и Канады — прекрасная возможность продолжить образование за рубежом, поскольку их дипломы высоко ценятся ведущими вузами мира, более подробно можно узнать на сайте http://canschool.net. Выпускники известных американских школ получают возможность поступать в университеты Лиги Плюща, которые традиционно являются эталоном качества и  престижности высшего образования. В них учатся будущие дипломаты, крупные правительственные деятели и руководители.

Система шкільної освіти

Якщо ви замислюєтеся про повну загальну середню освіту за кордоном, вам буде цікаво дізнатися про особливості шкіл в США і Канаді, які не знайомі російським учням. Замість звичних чвертей навчальний рік ділиться на два семестри. Система оцінок за предмети також відрізняється від прийнятої в Росії і заснована на буквеному позначенні.

У початкових класах діти вивчають обов’язкові дисципліни, а в середніх до них додається кілька предметів за вибором, кількість яких з кожним роком стає більше. У старшій школі у хлопців з’являється можливість вибрати саме ті дисципліни, які знадобляться їм під час вступу до університету. Вимоги до отримання диплома про повну загальну середню освіту розрізняються, залежно від штату в США і провінції в Канаді.

Секрет успіху: як вчаться в американських і канадських школах

Навчальні заклади США і Канади націлені на виховання в школярів самодисципліни, відповідальності, незалежності мислення і лідерських якостей. Викладачі допомагають хлопцям розвивати аналітичні здібності, вчать їх самостійно приймати рішення, відстоювати свою точку зору і застосовувати отримані знання в реальному житті.

Учні відкрито і вільно спілкуються з вчителями. Якщо у них виникають якісь проблеми, вони не бояться звернутися до них за порадою. Дух свободи – одне з головних відмінностей американських і канадських шкіл від російських навчальних закладів.

american_schools_02.jpgamerican_schools_05.jpg

виховання талантів

У школах США і Канади приділяють велику увагу спорту і творчості. Уже в початкових класах хлопці регулярно відвідують уроки фізкультури. У старшокласників є можливість займатися баскетболом, плаванням, тенісом, гольфом, легкою атлетикою та іншими видами спорту, які розвинені на високому рівні. Учні виступають у складі шкільної збірної на регіональних і національних чемпіонатах. У Канаді особливе місце традиційно займає хокей – в навчальних закладах є власні криті стадіони зі штучним льодом. Багато професійні спортсмени починають свою кар’єру ще в школі.

Навчальні заклади пропонують широкий вибір позакласних занять за творчістю: живопис, скульптура, фотографія, дизайн, танці, ораторську майстерність. Хлопці співають у хорі, грають у виставах, створюють шкільну газету і відвідують інші студентські клуби.

Шкільний кампус – прообраз університетського містечка

Американські та канадські школярі займаються в просторих аудиторіях з сучасною аудіо- та відеотехнікою та обладнаних лабораторіях. Кращі приватні школи використовують комп’ютери і планшети, інтерактивні дошки Smart Board і мультимедійні проектори.

Шкільні кампуси схожі студентські містечка відомих американських вузів. На їх території є спортзали, басейни, поля і майданчики для спортивних ігор, тенісні корти та інші споруди. Навчальні заклади мають у своєму розпорядженні комп’ютеризованими бібліотеками, творчими майстернями, фотостудіями і музичними кімнатами.

Допомога експертів

Компанія IQ Consultancy є офіційним представником провідних приватних шкіл США і Канади. Ми допоможемо розібратися в широкому розмаїтті навчальних закладів, зібрати необхідні документи і підготуватися до зарахування та подальшого навчання за кордоном. Ми підберемо школу, яка дозволить вашій дитині розкрити свої таланти. При необхідності фахівці займатимуться учня під час його перебування в незнайомій країні.