Home »

Пептид TB-500

TB-500 (лабораторний шифр RGN-352) – синтетична форма природного пептиду з 44-х амінокислот, що містяться у всіх людських і тваринних клітинах, який називається тимозин бета 4. Даний пептид веде до прискорення загоєння травм, зміцненню зв’язок і судин, добре підтримує серцевий м’яз.

Саме це і є цільовим призначенням даного пептиду, однак спортсмени на своєму досвіді довели ще те, що ТБ-500 дає вибухову силу.

Ефект від застосування пептиду TB-500

tb 500 має велику популярність серед бодібілдерів. Постійні високі навантаження призводять до травм, які можуть зірвати всю предсоревновательную підготовку. Професійні спортсмени за замовчуванням включають даний препарат в список необхідних для підготовки. Завдяки тому що TB-500 має природну форму, він не виявляється на допінг-контролі. Численні дослідження не виявили побічних ефектів при використанні TB-500.

Цікавим фактом є те, що TB-500 використовувався для коней, що беруть участь в перегонах, як допінг.

Якщо порівнювати зі спортивними добавками, то різниця в ефективності того ж глюкозаміну з хондроїтином і ТБ-500 колосальна, пептид в більш короткі терміни дає в рази кращий ефект.

Основні ефекти від застосування TB-500:

  • Швидке відновлення пошкоджених зв’язок і суглобів.
  • Стимулювання м’язової витривалості.
  • Поліпшення розтяжності зв’язок.
  • Ефект вибухової сили.

На ріст м’язової маси препарат не впливає.

Курс TB-500 і як застосовувати

Ін’єкції TB-500 робляться підшкірно або внутрішньом’язово (біля пошкодженої області). Разова доза становить 2 мг. Схема застосування індивідуальна і залежить від травми, навантажень, віку спортсмена. Наш консультант допоможе скласти індивідуальну схему прийому при покупці препарату. В цілому можна порекомендувати такі схеми прийому:

Для профілактики травм досить вводити 2-4 мг на місяць (1-2 ін’єкції на місяць).
При активних заняттях спортом – 2-6 мг на тиждень (1-3 ін’єкції в тиждень).
При заняттях бодібілдінгом – 2-10 мг на тиждень (1-5 ін’єкцій на тиждень).

Як згадувалося вище тривалість прийому індивідуальна і залежить від вирішуваних завдань.

Розведений пептид зберігається в холодильнику 7-8 днів без втрати ефективності. Однак цього цілком вистачає, так як навіть при самому мінімальному курсі в тиждень ви будете використовувати 2 флакона даного пептиду.

Препарат розводиться водою для ін’єкцій (продається в будь-якій аптеці). Додається у флакон з TB-500 вода дожна стікати по стінці флакона. Обертовими рухами добиваємося розчинення речовини у воді. Забороняється струшувати флакон!