Продати автомобіль?

Чи плануєте продати свій автомобіль? Вас цікавить продаж свого автомобіля швидко і вигідно, в такому випадку рекомендуємо провести компьютерная диагностика автомобиля , а потім компанія купує автомобілі будь-якої марки, моделі та віку, і запропонують вам його оцінну вартість, це позбавить вас від багатьох проблем пов’язаних з продажем автомобіля. Вибирайте кращий спосіб продажу свого автомобіля!

Зображення (4)

Перш за все, дізнайтеся вартість вашого автомобіля. Додайте оголошення про продаж автомобіля на сайти, форуми і друковані видання. Продаж з аукціону автомобіля-це швидка і щодо безпроблемна продаж. Але немає ніякої гарантії, що ваш автомобіль досягне резервної ціни, і ви можете в кінцевому підсумку отримати за це більше, ніж через інші способи продажу Якщо пощастить і ви зможете залучити приватного покупця, то вони готові платити більше за автомобіль, ніж у дилера.
Живі аукціони: Ви повинні будете заплатити вступний внесок, встановити відправну ціну для вашого автомобіля, взяти його з собою на аукціон і потім чекати результату. Якщо ваш автомобіль продається, переможець торгів оплачує його відразу і компанія дає вам ціну продажу за вирахуванням своєї комісії (до 10% від ціни продажу).
Онлайн аукціони-найбільш легкий спосіб продажу вживаного автомобіля. Ви просто рекламуєте свій автомобіль на сайті з повним описом і фотографіями, а потім показуєте на аукціоні “вживу».