Хороший вибір для всієї родини – автомобіль Ford Galaxy

Ford Galaxy, завдяки передової технології і сучасної високою світловою продуктивності, поєднує в собі відмінні ходові якості з зручністю і функціональністю. Говорячи прямо, це самий місткий і стильний 7-місний сімейний автомобіль, який в даний час можна придбати.

p0021803

Ford Galaxy, має красиву аеродинамічну форму, є найяскравішим відображенням філософії енергії в русі. Завдяки таким змінам, як виразна решітка з хромованою обробкою або капот з більш виступаючими ребрами, Ford Galaxy представляє собою силует елегантності в чистому вигляді.

Новий двигун EcoBoost забезпечує більшу потужність і крутний момент і меншу витрату палива і менше викидів CO2, установка газа в автомобиль поможет вам сэкономить большую сумму денег. А нова шестиступінчаста автоматична трансмісія PowerShift з подвійним зчепленням, робить біг плавним, а водіння більш зручним і більш економічним.

Представляємо програму Форд, яку ми підготували для людей, які шукають як безпечно купити автомобіль високої якості за розумною ціною.
Підтвердженням високої якості автомобілів, доступних в програмі Ford використовується Сертифікат Якості Автомобіля DEKRA – міжнародний стандарт оцінки транспортного засобу, який використовується компанією DEKRA, яка є світовим лідером в області оцінки транспортних засобів.

Скористайтеся широкою пропозицією старих автомобілів Ford і виберіть автомобіль, який найкраще відповідає Вашим потребам. Програма Форд гарантує Вам високу … якість за найкращою ціною.