Ремонт відеокамер

Ремонт видеокамер здійснюється тільки в майстерні  , з використанням високоточного обладнання для діагностики та відновлення техніки.

Ремонтні роботи можуть включати заміну зношених або поламаних деталей, матриці, дисплея, яка згоріла плати та інших елементів. Здійснюючи професійний ремонт відеокамер , наші фахівці використовують тільки оригінальні, якісні запчастини. Це гарантує надійність подальшої роботи Вашої камери. Щоб не сталося з Вашої цифрової або аналогової відеокамерою, будь-то падіння, під впливом води, внутрішня поломка – приносьте нашим майстрам. Ремонт відеокамер може зайняти різний час, в залежності від виду неполадки. Після діагностики, фахівець на місці повідомить Вам час і вартість ремонту відеокамери .

Ремонту бути або як зрозуміти, що цифровий або аналогової відеокамери пора в ремонт:

  • зображення нечітко або взагалі відсутня
    Якщо камера налаштована правильно, а проблема залишається, вийшла з ладу матриця відеокамери. Вона підлягає заміні.
  • в камері застрягла касета
    Не виймайте її самостійно! Ви можете пошкодити механізм протягування стрічки! Зверніться в сервісний центр.
  • на екрані відеокамери з’явилися плями, смуги або зображення зникло, а камера, тим не менш, нормально записує. Це означає, що з ладу вийшов або сам екран, або шлейф екрану. Від частих перегинів шлейфу таке може відбуватися. Зверніться в сервісний центр для заміни екрану або шлейфа.
  • в відеокамеру потрапила рідина
    Негайно зверніться в сервісний центр, не забувши попередньо вийняти акумулятор з відеокамери. Існує помилкова думка, що відеокамеру слід висушити, і після цього вона буде працювати як раніше. Більшість рідин (особливо морська вода) кристалізується при висиханні, що тягне за собою замикання доріжок і мікросхем. Навіть якщо Ваша камера включиться, вона буде служити зовсім недовго. Тільки в сервісному центрі зможуть оперативно за допомогою ручного чищення деталей відеокамери врятувати вашого «утопленицю».